Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj nawilżoną i jędrną skórę!

konkurs maj

Drogie Czytelniczki,

Mamy maj! A wraz z nim piękną, promienną i zieloną wiosnę, która cieszy oczy! Jeszcze kilka dni i być może nadejdzie już czas na włożenie krótkich sukienek i pokazanie nóg czy innego fragmentu ciała spragnionego słońca! Wiecie, że uwielbiamy obdarowywać Was prezentami! Dlatego tym razem mamy coś dla ciała!

Do wygrania:

2x zestaw: Balsam Venus + Serum ujędrniające UltraSlim!

Zestaw 1: Regenerujący balsam do ciała Venus do skóry bardzo suchej + Serum ujędrniająco-wypełniające do biustu: szybki efekt push-up!

Zestaw 2: Ujędrniający balsam do ciała Venus do skóry pozbawionej sprężystości + Serum ujędrniająco-wygładzające do redukcji rozstępów: szybka i skuteczna redukcja!

(Zestawy będą wysyłane do zwycięzców losowo!!!!)

Aby wygrać należy:

  • Zamieścić w komentarzu pod tym postem odpowiedź na pytanie „Jakie znasz domowe sposoby na ujędrnianie skóry?” – komentarz nie może być dłuższy niż 400 znaków.
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (W komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku proszę te osoby również oznaczyć)

Dwie najciekawsze – wg redakcyjnego jury – odpowiedzi zostaną nagrodzone zestawem kosmetyków.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 05.05.2016 i kończymy 12.05.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 12 maja o godzinie 12.00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj >>

Wyniki:

Laureatkom serdecznie gratulujemy! Prosimy o wiadomość z danymi do przesyłki i dopiskiem „Jędrna skóra” na adres [email protected] w ciągu 7 dni. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 21 dni roboczych.