Opisz ulubioną rzecz z szafy i zgarnij super nagrodę!

konkurs ulubiona rzecz w szafie
Opisz ulubioną rzecz z szafy i zgarnij super nagrodę!

Kochani,

Ostatnio zamieściliśmy wpis o tym, co będzie trendy w tym sezonie. W filmiku gwiazdy opowiedziały czy ślepo podążają za modą. Przy okazji wspomniały o swoich ulubiony rzeczach z szafy.

W związku z tym postanowiliśmy zrobić konkurs. Chcemy się dowiedzieć, co stanowi najważniejszy element Waszej garderoby, do którego wracacie od kilku lat.

Do wygrania super nagroda w postaci książki ,,Babskie Fanaberie” i pomadka marki Bell. Jedyne co musicie zrobić, to zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

– Napisać o swojej ulubionej rzeczy w szafie i historię z nią związaną (Może to sweter po babci bądź sukienka, w której poznałyście swojego obecnego męża)

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (6.10.2015) i kończymy (18.10.2015). Wyniki ogłosimy 19 października  o godzinie 12:00.

Powodzenia!

Konkurs rozwiązany!

Zwyciężczynią okazała się Patrycja G, która posiada w swojej szafie prawdziwy skarb:

,,BIAŁA ZWIEWNA SUKIENKA Z KORONKOWYMI RAMIĄCZKAMI MOJEJ MAMY!
Ta sukienka ma szczególne miejsce w szafie i w moim sercu. Mama miała ją na sobie w dniu, w którym poznała swą pierwszą wielką miłość (mojego Tatę). Już w dzieciństwie była obiektem mych westchnień. Wyobrażałam sobie, że w tej sukience też spotkałam księcia na białym koniu. Prosiłam mamę, by mi ją dała, jak dorosnę. I moje marzenie się spełniło. Gdy wyjechałam do innego miasta, to sukienka wyruszyła w wraz ze mną. Taki mój talizman. I pewnej gorącej sierpniowej nocy, gdy na randkę założyłam tę magiczną sukienkę, na sopockim molo pewien książę (nie na białym koniu co prawda, a w czarnym volvo) wyjął szafirowy pierścionek i oświadczył mi się:) Teraz spoglądam na śpiącą córeczkę i wiem, że to jej też podaruję ten nasz rodzinny talizman miłości.”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych na redakcja@obcasy.pl w temacie „Ulubiona rzecz w szafie – wygrana”. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.