Pierwsze w Polsce duomaseczki

Pierwsze w Polsce duomaseczki na twarzEkskluzywna marka YOSKINE, której ideą jest idealne dopasowanie kosmetyków do indywidualnych potrzeb kobiecej cery, wprowadziła pierwsze w Polsce duomaseczki na twarz i pod oczy. Linie do cer dojrzałych YOSKINE 40+ i YOSKINE 50+ oferują teraz w jednym opakowaniu bezzapachową maseczkę pod oczy i na powieki razem z maseczką do twarzy. Dzięki temu jeden produkt zapewnia jednocześnie przeciwzmarszczkową pielęgnację twarzy oraz kurację delikatnych i szczególnie wymagających okolic oczu, a więc partii twarzy omijanych przez maseczki do twarzy.

Wśród nowości są dwie przeciwzmarszczkowe duomaseczki na rumień i pękające naczynka YOSKINE 40+ oraz YOSKINE 50+, a także ekspresowy lifting fitohormonalny przed wyjściem YOSKINE 50+. Wszystkie duomaseczki YOSKINE są na rynku od stycznia 2010. Cena jednej duomaseczki 10 ml (8 ml na twarz + 2 ml pod oczy) to ok. 5 zł.

Kuracja twarzy i okolic oczu w jednym
Obie duomaseczki na rumień i pękające naczynka YOSKINE 40+ oraz YOSKINE 50+, oprócz przeciwdziałania pajączkom, zawierają składniki przeciw starzeniu się skóry. Ich moc i sposób działania na zmarszczki są dostosowane do potrzeb cery, której są dedykowane linie 40+ i 50+. Zaś duomaseczka-ekspresowy lifting fitohormonalny YOSKINE 50+, idealna do użycia np. przed wielkim wyjściem, błyskawicznie napina skórę i działa przeciw głębokim zmarszczkom.
W każdym z tych produktów receptura maseczki przeznaczonej pod oczy uwzględnia delikatny charakter wrażliwych okolic oka oraz szczególne potrzeby tych partii twarzy, takie jak redukcja cieni, sińców i opuchnięć.

Pola działania duomaseczek YOSKINE:
Redukcja zmarszczek – W maseczce na naczynka pod oczy i na twarz w linii YOSKINE 40+ zastosowano kompleks Pro-Elastinum i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, które odbudowują rusztowanie podskórne i wypełniają widoczne zmarszczki*. W analogicznej maseczce linii YOSKINE 50+ przeciw wyraźnym zmarszczkom wykorzystano najnowszą technologię samoistnej regeneracji komórek skóry z zastosowaniem NanoPlatinum Peptyd i β-Glukanu. Zaś ekspresowa duomaseczka liftingująca YOSKINE 50+ zawiera Pro-Collagen Activator – fitoestrogenowy wyciąg z soi, który przyspiesza odbudowę kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze kobiet w okresie menopauzy oraz hamuje zmiany pigmentacyjne.

Błyskawiczny lifting – W ekspresowej maseczce liftingującej YOSKINE 50+ znajduje się także Lifting Activator. Jego zadaniem jest szybkie napięcie i wygładzenie skóry wokół oczu i na twarzy. Ponadto usuwa objawy zmęczenia i stresu.

Wzmacnianie naczynek krwionośnych – Maseczki na rumień i pękające naczynka YOSKINE 40+ i 50+ zawierają Redness Reduktor C i Troxerutynę. Skutecznie redukują efekt rumienia. Wzmacniają kruche i delikatne ścianki naczynek włosowatych. Regulują ich napięcie, elastyczność i przepuszczalność. Zapobiegają drobnym wybroczynom i pękaniu naczynek krwionośnych. Obie maseczki na naczynka do twarzy mają także składniki kojąco-łagodzące, które redukują zaczerwienienie skóry, takie jak masło cupuacu, olej buriti czy olej z nasion bawełny. Badania in vivo wykazały zmniejszenie rumienia u 93% osób po 3 godzinach od nałożenia maseczki YOSKINE 40+ oraz u 97% osób po zastosowaniu maseczki YOSKINE 50+.***

Kuracja okolic oczu – Wszystkie trzy mają wydzieloną część produktu do pielęgnacji okolic oka. Składniki użyte w recepturach uwzględniają wrażliwość i szczególnie potrzeby tych partii twarzy. Dlatego w maseczce na pajączki YOSKINE 40+ oraz w ekspresowej maseczce liftingującej YOSKINE 50+ zastosowano Complex EyePRO, który zmniejsza opuchnięcia wokół oczu i na powiekach, dotlenia i sprawia, że cienie pod oczami są mniej widoczne. Kompleks także nawilża, ujędrnia i wzmacnia delikatną skórę wokół oczu. A w maseczce na pajączki YOSKINE 50+ wykorzystano bioekstrakt drożdżowy, który oprócz redukcji opuchnięć i cieni pod oczami, łagodzi podrażnienia i spłyca nawet wyraźnie zaznaczone zmarszczki. Silnie nawilża, wygładza i rozświetla skórę.
Friday, 12 March 2010