Popularny producent muzyczny AVICII nie żyje! Co się stało?

Tim Bergling był szwedzkim producentem muzycznym. Fani nie mogą uwierzyć w dopływające informacje. Muzyk zmarł w wieku zaledwie 28 lat! Co jest przyczyną jego śmierci?

Foto Instagram.com/avicci

Szwedzki DJ zyskał popularność w 2010 roku, gdy wydał singiel Bromance. W 2016 roku Avicii ogłosił przerwę w twórczości z powodu problemów zdrowotnych. Cierpiał na ostre zapalenie trzustki. W 2014 roku miał usunięty pęcherzyk żółciowy oraz wyrostek robaczkowy. W ubiegłym roku powrócił z nową muzyką, którą zapowiadał swoją płytę. Choć trudno w to uwierzyć, śmierć Avicii’ego została potwierdzona przez jego rzecznika. Jej przyczyna wciąż nie jest znana, chociaż podawane są spekulacje o alkoholu i narkotykach.

Z głębokim smutkiem informujemy o śmierci Tima Berglinga, znanego również jako Avicii. Został znaleziomy martwy w Muscat w Omanie w piątkowe popołudnie lokalnego czasu, 20 kwietnia. Rodzina jest zrozpaczona i prosi wszystkich o szacunek dla ich prywatności w tym trudnym czasie – czytamy w oświadczeniu.

Foto Instagram.com/avicii

Wciąż napływają kondolencje od fanów, którzy publikują je na profilach producenta w internecie. Śmierć Avicii’ego to wielka strata dla świata muzycznego.