Powrót do przeszłości – konkurs z Golden Rose

Powróćmy do przeszłości – jak wyglądały Wasze pierwsze kroki z makijażem? Napiszcie o tym w komentarzu pod instagramowym zdjęciem konkursowym! Konkurs trwa do 25 stycznia do 23:59.

Golden Rose to marka, którą rozpoznaje zdecydowana większość Polek. Kolorowe lakiery, wysokiej jakości pomadki czy też bogaty asortyment produktów do stylizacji brwi – to tylko nieliczne kategorie, które są nieustannie doceniane w konsumenckich konkursach. Kosmetyki marki od lat pomagają kobietom na całym świecie uzyskać upragniony wygląd, podkreślać naturalne atuty ich urody, zmieniać styl i podążać za panującymi trendami.

Czym Golden Rose ujęło serca kobiet? Przede wszystkim, przywiązuje ogromną wagę do produkowania kosmetyków w oparciu o najwyższe, międzynarodowe standardy. Czynnie podąża za najnowszymi trendami zarówno w świecie mody, urody, jak i nauki. Wysoki poziom świadomości ekologicznej przekłada się na produkcję kosmetyków przyjaznych dla środowiska, nie testowanych na zwierzętach i wolnych od szkodliwych substancji.

Wspólnie z Golden Rose przygotowałyśmy dla Was konkurs! Zasady są proste:

  1. Powróćmy do przeszłości – jak wyglądały Wasze pierwsze kroki z makijażem? Napiszcie o tym w komentarzu pod instagramowym zdjęciem konkursowym! Możecie podzielić się zabawną historią na ten temat (kobiety wiedzą, że początki bywają trudne) lub przywołać produkty, z którymi rozpoczęłyście swoją przygodę 😊
  2. Udostępnijcie zdjęcie konkursowe na swoim profilu z tagami #konkursnaobcasach , @obcasy.pl i @goldenrosepolska.

Gotowe! Spośród osób, które spełniły oba punkty, wytypujemy trzy i nagrodzimy je zestawem zestawem kosmetyków Golden Rose (paletka rozświetlaczy, puder matujący i szminka do ust).

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Zdjęcie konkursowe znajdziecie TUTAJ.