Poza kontrolą. Kathryn Croft

Hipnotyzuje, intryguje i trzyma w napięciu do ostatniej strony! Najnowszy thriller psychologiczny Kathryn Croft, autorki bestsellerowej „Córeczki”, w księgarniach już 16 października.

Poza kontrolą. Kathryn Croft

Gdy Callie wychodzi za mąż za Jamesa, wdowca z dwójką dzieci, jest przekonana, że jej marzenie o założeniu rodziny wreszcie się spełniło. Nawet nie podejrzewa, że za kilka miesięcy zostanie aresztowana pod zarzutem morderstwa… Kobieta z nadzieją patrzy w przyszłość, jednak w domu Harwellów nie układa się dobrze. Synowie Jamesa nie akceptują macochy i robią wszystko, by zamienić jej życie w piekło, a sama Callie ukrywa przed mężem coraz więcej sekretów, które zagrażają ich małżeństwu. Gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, uruchamiając ciąg niepokojących wydarzeń, Callie zaczyna się zastanawiać, czy na pewno jest tą samą osobą, za jaką się uważa…

Kathryn Croft stopniowo wprowadza atmosferę niepokoju, niepewności i obłędu. Sugestywnie oddaje głębokie studium psychologiczne osaczonej i zagubionej kobiety. Pokazuje, jak niebezpieczne mogą być pragnienia osób, które nie do końca wiedzą kim są.

Opinie recenzentów nie pozostawiają wątpliwości, że autorka i tym razem nie zawiedzie Czytelników:

Przeczytałam tę książkę za jednym zamachem. Wstrzymywałam oddech i mrużyłam oczy ze strachu przed tym, co kryje się na kolejnych stronach – Fenomenalny thriller. Zakończenie kompletnie mnie zaszokowało, zbierałam szczękę z podłogi! – Goodreads.

W tej historii jest tyle zwrotów akcji, że serce dosłownie biło mi jak oszalałe. Nie nadążałam z przewracaniem kartek, żeby jak najszybciej się dowiedzieć, co naprawdę się stało. I warto było czekać! Błyskotliwy psychologiczny thriller – blog By the Letter Book Reviews.

Tak intensywna, że przyprawia o zawroty głowy – blog Clues and Reviews

Wpis znaleziono dzięki:

- Kathryn Croft

- Poza kontrolą

- Nowości wydawnicze