Poznaj Fashion Market Square – zachwycające i zupełnie świeże wydarzenie na modowej mapie Polski!

Fashion Market Square to ulubione marki, nowi projektanci, atrakcyjne wydarzenia towarzyszące, niezapomniane doświadczenia i wyjątkowe lokalizacje!

Poznaj Fashion Market Square – zachwycające i zupełnie świeże wydarzenie na modowej mapie Polski!

Choć 2020 rok nie zaczął się najlepiej, to druga połowa roku zapowiada się niezwykle ekscytująco! Właśnie wtedy odbędą się 3 edycje nowego wymiaru wydarzeń modowych na mapie Polski – Fashion Market Square – stworzonych z myślą o wszystkich pasjonatach mody, wielbicielach unikalnego stylu, poszukiwaczach inspiracji do wykreowania wyjątkowego wyglądu i osób zainteresowanych ekologicznymi rozwiązaniami.

Podczas trzech edycji Fashion Market Square poznasz trendy i najnowsze kolekcje mody damskiej, męskiej, biżuterii oraz akcesoriów. Spotkasz polskich projektantów i zapoznasz  się z filozofią ulubionej marki. Weźmiesz udział w atrakcyjnych wydarzeniach towarzyszących oraz zdobędziesz wiedzę z zakresu zastosowania ekologicznych rozwiązań w modzie. Fashion Market Square to także wydarzenie wspierające lokalne środowisko artystyczne: projektantów, twórców sztuki i muzyki oraz przedstawicieli subkultur!

Gdzie i kiedy?

Premierowa edycja Fashion Market Square odbędzie się w pierwszy weekend września (5 6.09.2020) w mieście studentów i artystów we Wrocławskiej Hali IASE, 26 i 27 września przeniesiemy się do Warszawy i Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, modowego serca Polski, a w mikołajkowy weekend, 5-6 grudnia zapraszamy znów do Wrocławia na edycję świąteczna do Wrocławskiego Centrum Kongresowego – Hali Stulecia. 

Czego się spodziewać?

Wśród wystawców nie zabraknie znanych i lubianych marek modowych z całej Polski, producentów i sprzedawców biżuterii, akcesoriów i kosmetyków. W strefie eco zgromadzimy dla Ciebie firmy oferujące ubrania i akcesoria z recyklingu! Dowiedz się jak kupować odpowiedzialnie i świadomie. Już dziś zapraszamy także do udziału w świątecznej edycji targów. U nas pojęcie świąteczne zakupy nabiera zupełnie nowego znaczenia. Odwiedzający będą mieli możliwość spędzenia cudownych chwil w rodzinnej, magicznej atmosferze, przechadzając się między alejkami stworzonymi ze stoisk wystawców, a to wszystko w klimacie jarmarku bożonarodzeniowego. Zapach cynamonu, pierników i choinki umili czas najbardziej wymagającym klientom.

Organizatorem targów Fashion Market Square jest agencja eventowa IC Events, najszybciej rozwijający się organizator branży targowo-konferencyjnej w Polsce. IC Events tworzy między innymi Targi FIWE, portal Branża Fitness, Konferencję PEI, Targi FranczyzaExpo, i wiele innych wydarzeń.

#YouShouldBeHere