Poznaj najnowszy trend w medycynie estetycznej, czyli subtelne usta w stylu French Lips

Każde z nich są piękne i wyjątkowe, dla wielu kobiet stanowią synonim kobiecości. Usta podkreślone czerwoną szminką stają się eleganckim elementem naszej garderoby oraz dodają pewności siebie. Właśnie dlatego tak bardzo nam zależy, aby wyglądały na zdrowe i nawilżone.

„Z tego względu do zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym podchodzimy z najwyższą starannością. Naszym Pacjentkom zależy przede wszystkim na naturalnych efektach, których rezultatem są subtelne zmiany. Podczas procedury modelowania ust niwelujemy asymetrię, dodajemy im delikatną objętość, a jednocześnie eksponujemy czerwień wargową. W Klinikach Dr Beata Dethloff naszym nadrzędnym celem jest podkreślenie urody pacjentki, a nie jej radykalna zmiana.” – mówi dr n. med. Beata  Dethloff, założycielka klinik medycyny estetycznej sygnowanych jej nazwiskiem.

Poznaj najnowszy trend w medycynie estetycznej, czyi subtelne usta w stylu French Lips

Na czym polega trend French Lips?

Jest to podkreślenie ust Pacjentki w sposób możliwie jak najbardziej naturalny. Dzięki wykorzystaniu małej ilości preparatu na bazie kwasu hialuronowego, podczas zabiegu lekarz nadaje delikatnej objętości ustom, a także podkreśla ich kontur. Efekt jest nieprzerysowany, dziewczęcy, ale przede wszystkim subtelny. Jest to świetna alternatywna dla osób, które od dawna marzą o powiększeniu swoich ust, ale boją się zaryzykować, obawiając się nienaturalnych rezultatów. French Lips to metoda, która pozwala na naturalne modelowanie ust, dlatego to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na subtelnych zmianach. Zabieg nawilży usta oraz skutecznie przywróci im naturalne piękno i zdrowy wygląd. Procedura French Lips delikatnie podkreśli kontur ust, dzięki czemu odświeży ich ogólny wygląd.

Cechy French Lips:

 • Subtelność: French Lips kładzie nacisk na subtelne podkreślenie kształtu i objętości ust, (na pierwszy rzut oka) z minimalnie widoczną różnicą.
 • Naturalność: efekt French Lips ma wyglądać jak naturalne usta, nie pozostawiając wątpliwości, że pacjentka „nie korzystała” z zabiegów estetycznych 😉
 • Delikatność: technika ta polega na dokładnym umieszczeniu wypełniacza, aby stworzyć delikatne i eleganckie usta, zamiast przesadzonego i sztucznego wyglądu.

Zalety naturalnego modelowania ust w stylu French Lips:

 •  Subtelne efekty: efekt French Lips jest delikatny i naturalny, co pozwala uzyskać upiększone usta bez przerysowania.
 • zachowanie harmonii: wypełnienie ust zgodnie z zasadą proporcji twarzy zachowuje naturalną harmonię i proporcje, co sprawia, że ​​efekt jest bardziej harmonijny.
 • Długotrwałość: chociaż efekt jest subtelny, modelowanie ust w stylu French Lips może utrzymywać się przez długi czas, nawet do roku.
   Brak okresu rekonwalescencji: po zabiegu nie ma potrzeby przerwania codziennej
  aktywności, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób prowadzących aktywny tryb
  życia. Co prawda na drugi dzień mogą pojawić się delikatne siniaczki, natomiast bez
  problemu można je zakryć codziennym makijażem.

Jak wyglądają efekty zabiegowe? Sprawdźcie sami