Przedpremierowy pokaz nowego teledysku Julii Wieniawy

8 listopada uczestniczyliśmy w przedpremierowym pokazie piosenki "Nie muszę" Julii Wieniawy. Zdradziła nam kilka szczegółów, na temat najnowszego utworu.

Przedpremierowy pokaz nowego teledysku Julii Wieniawy. Foto. Instagram juliawieniawa.

Młoda gwiazda ma dopiero 19 lat, a już odniosła duże sukcesy. Swoją karierę telewizyjną zaczęła, grając w popularnym serialu TVP, później dostawała coraz więcej ról serialowych, a nawet filmowych. Jako aktorka stale się rozwija i spełnia kolejne marzenia.
Julia Wieniawa jest jednak również piosenkarką, która pracuje nad swoją pierwszą płytą. Po sukcesie piosenki „Oddycham”, artystka prezentuje kolejną odsłonę siebie. „Nie muszę”, bo taki jest właśnie tytuł jej nowego utworu, powstał przy współpracy z Wojtkiem Urbańskim. Jest to odważny krok w karierze, gdyż piosenka ma silne brzmienie i jest mocno taneczna. Nie każdy spodziewał się takiej odsłony młodej wokalistki.

Przedpremierowy pokaz nowego teledysku Julii Wieniawy. Foto. Instagram juliawieniawa

Mieliśmy okazję uczestniczyć w przedpremierowym pokazie „Nie muszę” i usłyszeć, co na temat piosenki ma do powiedzenia autorka. Julia przyznała, że stresuje się odbiorem klipu i ma nadzieję, że spodoba się on fanom. Opowiedziała, że „Nie muszę” ma dla niej szczególną wartość, ze względu na osobisty tekst. Jest to pewnego rodzaju wyznanie piosenkarki na temat tego, że czasami czuje się osamotniona w otaczającym ją świecie. Nie zawsze się w nim odnajduje i w pewnych momentach chce od niego uciec.
Wieniawa wydaje się być osobą mocno stąpającą po ziemi, która konsekwentnie realizuje swoje cele i marzenia. Piosenka jest już dostępna i osiągnęła ponad 300 tysięcy wyświetleń teledysku dzień po premierze. Jest to wynik, o którym wiele debiutantek może jedynie marzyć.