Psychologia zmiany. Angelika Chimkowska

Co robić inaczej, by nie było tak jak zawsze?

Psychologia Zmiany. Angelika Chimkowska
Psychologia Zmiany. Angelika Chimkowska

Ta książka zmieniła moje myślenie o zmianie. Jeśli więc chcecie coś zmienić w swoim życiu prywatnym lub zawodowym, nie wahajcie się jej użyć.

Dorota Wellman, dziennikarka

Co robić inaczej, by nie było tak jak zawsze?

Planujesz właśnie w tym roku spełnić postanowienia noworoczne, cele czy marzenia?
Już wiesz, że łatwa zmiana w trzech krokach to jak tabletka odchudzająca? Daje złudzenie działania, a potem efekt jo-jo.

Mierzysz się ze zmianą w sytuacji biznesowej i chcesz dobrze zaplanować ten proces?
Potrzebujesz rozwiązań, które angażują zespół, a nie utrwalają opór?
Szukasz książki o zmianie, która opiera się na wynikach badań dotyczących ludzkiego mózgu, nawyków i silnej woli?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno z powyższych pytań – koniecznie przeczytaj książkę „Psychologia zmiany w życiu i biznesie”.

To nie jest poradnik łatwej metamorfozy, która kończy się wraz z pierwszymi trudnościami, ale oparte na naukowych badaniach podejście do wprowadzania i utrwalania zmian. Dzięki temu uczynisz ze zmiany styl życia, będziesz poruszać się w tym procesie w sposób świadomy i planowy.

Wybrane opinie o książce:

W tej książce wartość odnajdą zarówno ci, do których przemawia wiedza naukowa, jak i ci, którzy wierzą w praktyczne rozwiązania i są w stanie podjąć działanie tylko wtedy, gdy mają pod ręką sprawdzone narzędzia. A tych w książce Angeliki jest wiele. Ale ta publikacja to nie tylko poradnik. Ta książka ma duszę i to czyni z niej pozycję wyjątkową. Sprawdźcie sami.

Olga Kozierowska,
dziennikarka, trenerka biznesu, twórczyni projektu Sukces Pisany Szminką  

Zmęczony krzykliwymi książkami o niczym, utkanymi pasją albo entuzjazmem debiutanta, zajrzałem do tekstu Angeliki i zostałem nim… mocno zaskoczony. Do końca. Zaskoczony, albowiem jest to podręcznik z ikrą. Z kobiecą troską. Z użytecznymi życiowo definicjami i przypisami. Z wrażliwością na faktyczne potrzeby rozwojowe. Z właściwą dozą przenikliwości autorskiej, co może potwierdzić cytat: „…przy trudnych wyzwaniach najlepiej sprawdza się niski poziom motywacji, a przy mniej skomplikowanych − wysoki”. Czy ta książka jest trudnym wyzwaniem? Sprawdźcie sami. Bezapelacyjnie rekomenduję.

Robert Krool,
mediator, mentor, prezes zarządu Fundacji LifeSkills