„Reality” podczas OFFowych czwartków ze Storytel w Multikinie

17 sierpnia o godzinie 19.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki ze Storytel” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć film „Reality”.

„Reality” podczas OFFowych czwartków ze Storytel w Multikinie

„Reality” to portret współczesnej dziewczyny, na który długo czekaliśmy. Dziewczyny, która nie daje się zaszufladkować – jej osobowość nosi w sobie wiele kolorów. Korzysta z różnych wariacji kobiecości, niczym z masek, które naprzemiennie zakłada. Jej miłość do spokoju, który daje joga, nie wyklucza tego, że w wolnym czasie chodzi ćwiczyć crossfit. Jej nieszablonowość i wiedza na spektrum tematów imponuje – i właśnie takie są współczesne kobiety. Chowa się za stereotypami blondynki, gdy to dla niej wygodne, by odbijać piłeczkę i korzystać ze swoich pokładów inteligencji. Ucieka się do humoru, gdy czuje się zagrożona – kto z nas nie próbował tak wyrwać się z niezręcznej sytuacji? Niemal intymne, zamknięte w 90 minutach, spotkanie z Reality to, idąc tropem „Najgorszego człowieka na świecie”, portret współczesnej dziewczyny w wersji 2.0. W tej roli Sydney Sweeney pokazuje, że ma wystarczający talent, by zostać wielką aktorką.

„Łączy nas miłość do historii”.

Pod tym hasłem Storytel i Multikino łączą siły, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców. W ramach tej współpracy Storytel oferuje 25% zniżki na bilety do kina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki
Projekt „OFFowe czwartki ze Storytel” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19.00. Podczas kolejnych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć: „Kochanica króla Jeanne du Barry” (24.08), „2001: Odyseja kosmiczna” (31.08), „Cicha

„Teściowie 2” trzy tygodnie przed premierą podczas „Kina na Obcasach” w Multikinie!

„Teściowie 2” trzy tygodnie przed premierą podczas „Kina na Obcasach” w Multikinie!

22 sierpnia podczas seansu filmowego w ramach cyklu „Kino na Obcasach” odbędzie się
przedpremierowy pokaz komedii „Teściowie 2”. Bilety na sierpniowe wydarzenie już są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.
W kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć trzy tygodnie przed premierą komedię „Teściowie 2”! 22 sierpnia podczas cyklu „Kino na Obcasach” zostanie zaprezentowana kontynuacja świetnie przyjętego zarówno przez widzów jak i krytyków komediowego hitu „Teściowie”. W rolach głównych występują: Izabela Kuna, Adam Woronowicz, Maja Ostaszewska i Eryk Kulm Jr.
Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części
postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.
Wraz ze sponsorami Multikino przygotowało prezenty*, a wśród nich: bony o wartości 50 zł
na zakupy w sklepach eobuwie.pl, kosmetyki od firmy Ziaja, bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Modivo, bony rabatowe 10% od HP na zakup laptopów z rodziny Envy i Spectre w sklepach Euro RTV AGD, półroczna e-prenumerata miesięcznika Zwierciadło, miesięczny dostęp do aplikacji Storytel, vouchery o wartości 230 zł (na pierwszy zabieg depilacji za 29zł) od Depil Concept, voucher na zakup Creative ZenAir – bezprzewodowe słuchawki z ANC za 149zł zamiast 209zł, w sklepie morele.net, voucher na zakup Creative Muvo Go – odporny na wodę, przenośny głośnik Bluetooth w cenie 249 zł zamiast 309zł, voucher o wartości 20zł na zakup kawy Lavazza (przy zakupie min. 99zł), FuzeTea.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 22 sierpnia o godz. 19.00 w Multikinie: Poznań Stary Browar,
Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Włocławek, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Kielce, Koszalin, Katowice, Olsztyn, Leszno, Głogów, Zabrze, Rybnik, Elbląg, Tychy Gemini.