Regulamin konkursu: Konkurs na Dzień Dziecka: Wygraj puzzle podróżnicze i grę edukacyjną !

Regulamin konkursu: Konkurs na Dzień Dziecka: Wygraj puzzle podróżnicze i grę edukacyjną !

dzien dziecka obcasy.pl

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 30 maja 2016 i będzie trwał do 10.00 3 czerwca 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 3 czerwca 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu jury redakcyjne wybierze trzy najciekawsze propozycje.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres [email protected] do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

 

Do wygrania:

2 x zestaw: Puzzle podróżnicze + Gra edukacyjna memory

Widoczne na zdjęciach 2 zestawy z autorskiej kolekcji Beaty Pawlikowskiej: puzzle + gra edukacyjna memory Cuda świata / Smaki świata, które rozwiną w Twoim dziecku kreatywność i zainteresowanie podróżami!

Aby wygrać należy:

  • Zamieścić w komentarzu pod tym postem odpowiedź pisemną na pytanie: Jak zorganizować dziecku czas, żeby jak najmniej dnia spędzało przed ekranem telewizora/komputera? (Komentarz nie może być dłuższy niż 500 znaków ze spacjami).
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (Proszę oznaczać te 3 osoby w komentarzu na Facebooku pod postem dotyczącym TEGO KONKURSU).

Dwa najciekawsze – według redakcyjnego jury – propozycje zostaną nagrodzone zestawem nagród! Zestawy będą przydzielane laureatom drogą losową.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 30.05.2016 i kończymy 03.06.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 3 czerwca o godzinie 12.00.