Regulamin konkursu: Opisz swój strój na Halloween i zgarnij super nagrodę!

IMG_2530

Regulamin konkursu – Opisz swój strój na Halloween i zgarnij super nagrodę!

1. Konkurs rozpoczyna się 19 października 2015 i będzie trwał do 26 października 2015r. Ogłoszenie wyników nastąpi 27 października 2015.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wśród osób, którzy prześlą najciekawsze komentarze zostanie wyłoniony zwycięzca.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru 1 osoby, która spełni kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu, a zwycięzcy zostaną powiadomieni e-mailem o nagrodzie. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi potwierdzić otrzymanie e-maila do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni od zakończenia konkursu.

Zasady są proste!

1. Napisz komentarz z odpowiedzią na pytanie ,,Napisać swoją oryginalną koncepcję na przebranie halloweenowe oraz wymienić elementy, które się w nim znajdą (Np. Wiedźma – czarna postrzępiona sukienka, miotła, czarne pantofle, wytapirowane włosy i twarz pomalowana na zielono z przyklejonymi kurzajkami). Nie musicie wymieniać, możecie opisać strój po swojemu.”

START!
Na Wasze posty czekamy do: 26 październik, zaś ogłoszenie wyników nastąpi 27 października ok. godziny 12.00

Nagrody:
Książka ,,Zanim nadejdzie ciemność” i krem do rąk Neutrogena