Rozpraw się ze swoją wewnętrzną jędzą. Christine Arylo i Amy Ahlers

unnamed

Krytyczna, wredna, podła i bezczelna, manipulantka i sabotażystka – taka jest, siedząca w każdej kobiecie, wewnętrzna jędza. Pojawia się w formie uporczywego, krytycznego głosiku i nie sposób się jej pozbyć. Istnieje jednak szansa, by uśpić jej czujność. Jak zreformować wewnętrzną krytyczkę? Premiera książki „Rozpraw się ze swoją wewnętrzną jędzą” już 15 lutego.

Działa bardzo sprytnie i kompleksowo, przybiera różne twarze na różne okazje, jej złośliwe podszepty są w stanie uprzykrzyć każdą sferę życia zawodowego i osobistego. To właśnie wewnętrzna złośnica gnębi, sabotuje nasze działania, krytykuje i ocenia. Można łatwo rozpoznać jej obecność po myślach, które pojawiają się w naszej głowie: „Nie masz teraz czasu, żeby odpoczywać. Powinnaś robić więcej”, „Nawet nie musisz próbować. I tak ci się nie uda”, „Zawsze będziesz sama. Nikt cię nigdy nie pokocha”, „Nie jesteś dość dobra”.

Czas przyjrzeć się wewnętrznej jędzy. Motywy działania tej krytyczki są związane z czymś znacznie głębszym, niż prosta chęć uprzykrzenia nam życia. Głos złośnicy płynie z naszej podświadomości i odzywa się, by chronić nas przed rozczarowaniem. Na początek powinniśmy odkryć, która z jędz, sekutnic, heter znęca się nad nami, wpędza w pułapkę negatywnego myślenia i prowadzi do autodestrukcji. To Królowa Porównań czy Dramatu? Dyktator Absurdalnych Oczekiwań? A może Pochłaniaczka Osiągnięć? Christine Arylo oraz Amy Ahlers wskazują trzynaście typów. W każdej kobiecie może tkwić cała galeria tych podłych postaci!

Zapoznanie się z wewnętrzną jędzą to dopiero początek. Potrzebujemy relacji z czymś znacznie silniejszym – ze świadomą, przenikliwą, wspierającą, kochającą i cudownie zespoloną z nami siłą, dzięki której zaczniemy kochać same siebie. Każda z nas powinna wyłączyć krytyczne głosy w swojej głowie i przestać się nad sobą znęcać. Autorki dają konkretne rady, jak to zrobić. Uporanie się z wewnętrzną jędzą prowadzi do szczęścia, samoakceptacji, poprawienia relacji interpersonalnych i osiągnięcia sukcesu.
Ta książka posłuży Ci jako trener osobisty, pocieszacz na trudne chwile, najlepsza przyjaciółka i kierunkowskaz pokazujący prostą drogę do radośniejszego życia!
Martha Beck, New York Times

Christine Arylo i Amy Ahlers to zespół, który nie ma sobie równych w tłumaczeniu kobietom, dlaczego warto przestać się zadręczać.
Kristine Carlson, New York Times

O autorkach:

Christine Arylo – znana na całym świecie komentatorka i bestsellerowa autorka. Pracowała dla firm takich jak GAP, PepsiCo oraz Kraft. Komentatorka CBS, ABC, FOX oraz E!.

Amy Ahlers – coach i bestsellerowa autorka, współzałożycielka organizacji Find Your Calling. Występuje jako specjalistka w programach telewizyjnych i audycjach radiowych stacji takich jak FOX czy ABC.

Christine Arylo oraz Amy Ahlers założyły Szkołę Reformowania Wewnętrznych Złośnic – wirtualną szkołę miłości własnej dla kobiet. Poprzez programy reformowania wewnętrznych złośnic, warsztaty i wyjazdy rozwojowe przeznaczone dla kobiet, sprawiły, że dziesiątkom tysięcy kobiet udało się zacząć podejmować świadome wybory, pokochać siebie i osiągać sukcesy. Swoimi inspiracjami i poradami dzielą się z kobietami na całym świecie.

O książce:

Autor: Christine Arylo, Amy Ahlers
Tytuł: „Rozpraw się ze swoją Wewnętrzną Jędzą”
Tłumaczenie: Agata Pryciak
Data premiery: 15.02.2017 r.
Wydawnictwo: Muza SA.
Liczba stron: 352
Cena: 37,00 zł