Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu DARK!

DARK to niezwykła saga rozgrywająca się we współczesnych Niemczech. Zaginięcie dwojga małych dzieci wydobywa na światło dzienne skrywane sekrety czterech rodzin i zaburzone relacje pomiędzy ich członkami.

foto. instagram.com/darknetflix/

Wypadki przedstawione w dziesięciu godzinnych odcinkach przybierają nadprzyrodzony obrót niepozostający bez związku z wydarzeniami, które miały miejsce w miasteczku w 1986 r.

25 czerwca rozpoczęła się produkcja drugiego sezonu DARKZdjęcia do 8 nowych godzinnych odcinków powstaną w Berlinie i okolicach. W nowym sezonie wielokrotnie nagradzanego pierwszego niemieckiego serialu oryginalnego Netflix jego twórcy Baran bo Odar i Jantje Friese dodali nowe postacie i płaszczyzny czasowe (zarówno w przeszłości, jak i przyszłości).

Foto. instagram.com/darknetflix/

Scenariusz do wszystkich odcinków został napisany przez Jantje Friese. Za reżyserię odpowiada Baran bo Odar, a za produkcję Widemann & Berg Television oraz Quirin Berg i Max Wiedemann, którzy wspólnie z Friese i Odarem pełnią także funkcję producentów wykonawczych.

Do obsady dołączą Sylvester Groth, Winfried Glatzeder i Sandra Borgmann, którzy zagrają u boku znanych z pierwszego sezonu Louisa Hofmanna, Jördis Triebel, Lisy Vicari i Olivera Masucciego.