Selena Gomez o związku z Justinem Bieberem

Piosenkarka wyznała, że od 2015 roku przeżyła kilka najgorszych momentów swojego życia.

Selena Gomez o związku z Justinem Bieberem. Foto. Instagram selenagomez

Selena Gomez udzieliła wywiadu w którym potwierdziła, że piosenka „Lose You To Love Me” opowiada o jej kilkuletniej relacji z Justinem Bieberem, w której była ofiarą przemocy emocjonalnej. W najnowszym albumie „Rare” wokalista rozlicza się ze swoją przeszłością.

„Chcę mieć możliwość opowiadania swojej historii z własnej perspektywy. Nie mam zamiaru zaprzeczać wszystkiemu, co się wydarzyło ani udawać z uśmiechem, że jest ok, skoro przeżyłam najgorsze momenty swojego życia.” – powiedziała w rozmowie z NPR.

Przypomnijmy, że 28-latka miała poważne problemy zdrowotne i przeszła załamanie nerwowe przez co trafiła do szpitala psychiatrycznego.

„Czułam, że nie wszystko zostało domknięte, zaakceptowałam to, ale jednocześnie potrzebowałam powiedzieć o kilku rzeczach, o których nie powiedziałam wcześniej. To nie jest piosenka o nienawiści – przeżyłam coś pięknego i nie mogę temu zaprzeczyć. Ale to było też skomplikowane i cieszę się, że mam to już za sobą.”- powiedziała Selena.

Na koniec przyznała się do tego, że czuła się ofiarą nadużyć. Wokalista nazywała relacje z Justinem toksyczną.

„To nie była najtrudniejsza relacja w moim życiu, ponieważ dzięki niej odnalazłam wewnętrzną siłę. Tkwienie w mentalności ofiary jest bardzo niebezpieczne. Nie chcę nikogo obrażać, ale ja byłam ofiarą znęcania emocjonalnego”-  wyznała szczerze artystka.

Selena Gomez o związku z Justinem Bieberem. Foto. Instagram justinbieber

Czy Justin Bieber odniesie się do słów Seleny Gomez?

Wpis znaleziono dzięki:

- Selena Gomez

- Justin Bieber

- Związek gwiazd