Siwiec zdetronizowana! Mamy nową miss Euro 2016!

Gdy Natalia Siwiec (32 l.), jechała na Euro 2016 do Francji, musiała liczyć się z tym, że w tym roku nie będzie już królową tych największych europejskich zawodów piłkarskich... Komu musi przekazać koronę?

13428632_1311203088907402_7772888014171686105_n
Marta Barczok. Facebook

Euro 2016 trwa w najlepsze! Za nami dwa mecze polskiej reprezentacji, która jak do tej pory spisuje się rewelacyjnie! Wygrana z Irlandią Północną oraz remis z Niemcami dały nam pewne wyjście z grupy, co jest ogromnym sukcesem, ponieważ jeszcze nigdy w historii Polska tego nie dokonała w żadnych dotychczasowych Mistrzostwach Europy!

Jednak sport sportem, rywalizacja rywalizacją, ale dlaczego nie ma jeszcze wybranej najpiękniejszej kibicki naszych Orłów? Otóż już jest i nazywa się Marta Barczok!

Marta Barczok. Facebook
Marta Barczok. Facebook

Piękna brunetka została wyłoniona z tłumu kibiców zupełnie przypadkowo i odkąd się to stało, zaistniała w świecie mediów. Udzieliła też już swojego pierwszego wywiadu! W rozmowie z portalem kibicujemymnaszym.pl wyznała, jak odnosi się do swojej nowej roli:

Teraz widzę siebie niemal wszędzie i bawię się, czytając komentarze hejterów. Najlepszy był o tym, że to wszystko zostało ustawione. Przyjechałam z mężem na wakacje, by sobie zrobić ustawioną zabawę, naprawdę pękam za śmiechu. A tak na poważnie – to całkiem miła ta przygoda z Euro 2016.

Śliczna Polka przyjechała do Francji z Londynu, w którym mieszka na stałe wraz z mężem Dawidem. Jak myślicie, wykorzysta swoje pięć minut tak dobrze, jak jej poprzedniczka? A może Natalia Siwiec nie odda tak łatwo korony? Zapowiada się ostra rywalizacja na urodę! Której z pań kibicujecie? 😉