Sprawcza siła kobiet drogą do sukcesu – Koktajl Kobiet Sukcesu po raz trzeci!

Już dzisiaj w Studio Digital Knowledge Village w Warszawie odbędzie się prestiżowy event dla kobiet ze świata biznesu i kultury. Jakie atrakcje czekają na uczestniczki?

Koktajl Kobiet Sukcesu po raz trzeci zjednoczy silne kobiety. Uczestniczki będą mogły nie tylko celebrować swoje sukcesy ale i zasięgnąć porad u takich ekspertów jak Marcin Sitek czy Adam Adamowicz. Czeka na nie również szereg szkoleń,warsztatów i prelekcji.

Imprezę uświetnią swoją obecnością gwiazdy polskiego ekranu. Potwierdziły udział znane postaci ze świata show-biznesu: Dominika Tajner- Wiśniewska, Ewa Szabatin, Dorota Goldpoint, Ilona Felicjańska, Agnieszka Kałuża, Aldona Orman, Agnieszka Frankowska, Magdalena Antosiewicz. Goście specjalni to Katarzyna Bonda, Jolanta Borowiec i Kinga Baranowska.

W trakcie wydarzenia zostaną wręczone statuetki dla laureatek konkursu Kobieta Sukcesu portalu Obcasy.pl w trzech różnych kategoriach. Nowością jest nagroda w zupełnie nowej kategorii – Firma Przyjazna Biznesowi Kobiecemu. Jak co roku odbędzie się również konkurs wizytówkowy z cennymi nagrodami oraz sesja networkingowa.

Sprawcza siła kobiet drogą do sukcesu – to motto przewodnie wydarzenia, które zostało tradycyjnie podzielone na trzy tematyczne części:

1. Gra w biznesie – wszystko co powinnaś wiedzieć, jak wygrać najskuteczniej?
2. Sprzedaż, motywacja i cel, czyli znacząca rola w osiągnięciu sukcesu.
3. Profesjonalny wizerunek w biznesie – jak wpływa dyplomacja na rozwój firmy i buduje jej potencjał.

Sponsorem strategicznym jest Alior Bank S.A oraz ekskluzywna marka motoryzacyjna Jaguar.

Wpis znaleziono dzięki:

- Koktajl Kobiet Sukcesu

- Warszawa

- Kobieta Sukcesu