Styl industrialny nie dla każdego!

Styl industrialny jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych motywów w aranżacji wnętrz.

TechniStone®, Noble Imperial Grey

Niekonwencjonalnie przeprojektowana przestrzeń, która pierwotnie nie była przeznaczona do zamieszkania stała się głównym źródłem inspiracji współczesnych domów i mieszkań. W jaki sposób wprowadzić go do własnego wnętrza?

Postaw na beton

Niezależnie od formy, beton podkreśli spokojny, ale i chłodny charakter wnętrza. Dzięki niemu nie tylko przywołasz industrialny styl, ale i dodasz wnętrzu przestrzeni. Beton daje także wizualny efekt porządku, doskonałości i precyzji.
Jak to zrobić? Zastosuj beton architektoniczny lub wykorzystaj konglomerat. Doskonale sprawdzi się odcień Noble Concrete Grey z kolekcji Trend od TechniStone®.TechniStone®, Noble Concrete Grey Matt

Podłoga w odcieniach szarości

TechniStone®, Noble Imperial Grey

To nieoczywiste rozwiązanie otworzy przestrzeń i sprawi, że wnętrza będą wydawały się jeszcze większe. Jeśli postawisz na szarą podłogę, warto rozważyć takie dodatki jak cegły, odkryte belki sufitowe, czy rury i kable, które jeszcze bardzie podkreślą industrialny charakter. Podłogę w odcieniach doskonałej
szarości zapewni wzór TechniStone® Gobi Urban. To matowa powierzchnia z drobnoziarnistą strukturą i elementami przezroczystego i białego krzemienia.

Wprowadź kolory

Styl industrialny jest wieloaspektowy, ale po wprowadzeniu do wnętrza może wydawać się smutny i nieatrakcyjny. Odcienie szarości możemy więc skontrastować z kolorowymi meblami, dywanami, obrazami czy nawet kwiatami. To rozwiązanie docenią nawet najbardziej zagorzali minimaliści.

TechniStone®, Noble Imperial Grey

Nie zapomnij o lekkości

Wnętrze o charakterze przemysłowym będzie bardziej atrakcyjne, jeśli rozwiązania, które do niego wprowadzimy nie obciążą przestrzeni. Dobrym wyborem będą na przykład sofy na nóżkach czy ażurowe krzesła z ozdobnym deseniem.

TechniStone®, Noble Imperial Grey

Postaw na duże okna

TechniStone®, Noble Imperial Grey

Okna zamiast ścian pięknie doświetlają podłogę i meble. Dodatkowo powiększają przestrzeń i sprawiają, że całe wnętrze jest bardziej otwarte, a mieszkańcy mogą cieszyć się naturą nawet gdy zostają w budynku.

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Styl industrialny

- Betonowe wnętrze

- Betonowe podłogi