„Pół na pół. Rozmowy nie dla dzieci”. Szymon Hołownia i Marcin Prokop

Weszli przebojem na szklane ekrany jako zgrany duet przeciwieństw. Teraz opowiadają także o tym, kim są z dala od światła jupiterów. Poznajcie nową książkę autorów bestsellera „Bóg, kasa i rock'n'roll" !

Szczerze, prowokacyjnie, bez tabu – Hołownia i Prokop

Szymon Hołownia i Marcin Prokop – choć są jak ogień i woda, od wielu lat tworzą zgrany duet na scenie i poza nią. W książce „Pół na pół. Rozmowy nie dla dzieci” opowiadają o tym, kim są z dala od kamer. Nowa publikacja autorów bestsellera „Bóg, kasa i rock’n’roll” to elektryzująca, zabawna i chwilami zaskakująco poważna podwójna autobiografia.

Obaj niedawno obchodzili czterdzieste urodziny. Co się zmieniło w ich życiu przez te lata? Czy Hołownia spełnił się wreszcie jako akuszerka, a Prokop poczuł się supermanem? Jak się odnajdują w rolach mężów i ojców? Czy coś ich jeszcze kręci w show-biznesie?

Z lekkim zdumieniem patrzą w lustro, z jeszcze większym – za okno, na gwałtownie  zmieniający się świat. Czy Polacy w realu są fajniejsi niż w internecie? Gdzie są dzisiaj drzwi do piekieł? Czy Mesjasz przyjdzie ponownie w postaci cyfrowej?

Choć nadal są jak ogień i woda, na scenie i poza nią pozostają przyjaciółmi. Ich rozmowa to elektryzująca, zabawna, chwilami zaskakująco poważna podwójna autobiografia.

Premierę „Pół na pół. Rozmowy nie dla dzieci” zaplanowano na 30 października.

Wpis znaleziono dzięki:

- „Pół na pół. Rozmowy nie dla dzieci"

- Szymon Hołownia

- Marcin Prokop