Szeptane opowieści. Anna Dutkiewicz.

Poznajcie historię Magdy, romantyczki z wielką pasją, którą przekłada na biznes, a zarazem kobietę z pogodnym sercem broniącym się przed konfliktami. Czy uda się jej osiągnąć harmonię w życiu u boku właściwego mężczyzny?

Szeptane opowieści. Anna Dutkiewicz.
Szeptane opowieści. Anna Dutkiewicz.

Szeptane Opowieści tchną pogodą ducha i wiarą w lepsze jutro. Dużym walorem książki są przepisy na potrawy, którymi raczą jej bohaterowie. Dzięki nim może i Ty zaczniesz snuć swoje szeptane opowieści.

Magda, miłośniczka rękodzieła, prowadzi nietypowy sklep pod nazwą Szeptane Opowieści. Razem z Piotrem, swoim pracownikiem, jeździ po kraju, wyszukując interesujących artystów. Tak poznaje niezwykłych ludzi, ich kłopoty i troski. Stara się pomóc każdemu, ale sama ma duży problem, by wprowadzić ład w swoim życiu. Z Piotrem łączy ją coś więcej, ale Magda wciąż tkwi w nieudanym związku z Grzegorzem. Unikanie sytuacji konfliktowych, jej największa bolączka, stanie się przyczyną większości jej problemów. Wskutek nieporozumienia znajdzie się w niemałych tarapatach. Czy zaufała właściwemu mężczyźnie? Jak przetrwa najtrudniejsze chwile w swoim życiu?