Szokujące wyznania Ashtona Kutchera na temat rozstania z Demi Moore

Od rozwodu aktora z Demi Moore minęło prawie pięć lat, jednak dopiero teraz odważył się opowiedzieć o swoich przeżyciach. Wstrząsające fakty z życia Ashtona Kutchera ujrzały światło dzienne.

fot. Twitter @nypost

Związek Ashtona Kutchera z o 16 lat starszą aktorką Demi Moore od początku wzbudzał kontrowersje. Para przez sześć lat wydawała się stanowić szczęśliwe małżeństwo i nikt nie spodziewał się głośnego rozwodu. Rozstanie spowodowały liczne zdrady Ashtona, jedną z których ujawniła jego była kochanka, modelka Sara Leal.

fot. Twitter @stevebenke

Do rozwodu doszło z winy Kutchera, tym bardziej więc szokujące wydają się jego ostatnie wyznania na temat wspólnej przeszłości. Aktor udzielił wywiadu w programie „Armchair Expert”, w którym opowiedział o przykrych przeżyciach. – Tuż po tym, jak się rozwiodłem, wybrałem się na tydzień sam w góry. Zostawiłem komputer, telefon i wszystko… Miałem ze sobą tylko notatnik, długopis, wodę i herbatę na cały tydzień – mówił ze łzami w oczach. To „duchowe wygnanie” oparte było wyłącznie na diecie płynnej, co spowodowało, że doznawał halucynacji i był bliski wycieńczenia. Mając jednak na uwadze jego zdrady, wydaje się, że to nie on zasługuje w tej sytuacji na współczucie, tylko jego była żona. Mimo to, można odnieść wrażenie, że tymi słowami próbował je wzbudzić – pytanie tylko, po co?

fot. Twitter @KiarinY

Aktor obecnie związany jest z Milą Kunis, z którą ma dwójkę małych dzieci. Oby wspomnienie przeszłości nie skłoniło go do kolejnych zdrad!

 

Anna Dzielińska