Tomasz Jacyków o tegorocznych wakacjach

Tomasz Jacyków chętnie korzysta ze słońca, ale nie w sezonie wakacyjnym. Twierdzi, że plażowanie latem jest dla niego zbyt męczące. W czasie wakacji leżak do opalania rozkłada raczej na balkonie swojego mieszkania.

 

Tegoroczne wakacje Tomasz Jacyków spędza przede wszystkim na pracy. Stylista pisze kolejną książkę oraz przygotowuje dwa nowe programy telewizyjne. Nie żałuje jednak lata spędzonego w mieście, ponieważ na urlop woli wyjeżdżać poza sezonem. Nie ma nic przeciwko plażowaniu, nie przepada jednak za zatłoczonymi plażami w czasie wakacji.

– Jestem w stanie raz do roku przez 5 dni leżeć plackiem na plaży, ale na pewno nie latem, kiedy wszyscy to robią, ponieważ to jest męczące. Żeby spełniać swoje kryteria wyglądu, muszę się sporo poukładać, żeby się cieszyć. Nie mam na to zdrowia po prostu – mówi Tomasz Jacyków agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Stylista znany jest z zamiłowania do podróży. Na wakacyjny wypoczynek chętnie wybiera plaże Turcji, greckiej wyspy Mykonos oraz Hiszpanii.

– Latem wymiękam, ale w innym terminie 10 dni plackiem na plaży to jest bardzo fajna rzecz – mówi Tomasz Jacyków.

W czasie letnich miesięcy zamiast na słonecznej plaży stylista woli się opalać na balkonie swojego mieszkania. Chętnie też dzieli się zdjęciami z takiego wypoczynku w mediach społecznościowych.