Tomasz Karolak wyznaje miłość do…Piotra Admczyka

W dzisiejszych czasach mówi się, że relacje są coraz trudniejsze. Są jednak przypadki, które pokazują nam, że się da! Takim przykładem jest cudowna przyjaźń Tomasza Karolaka z Piotrem Adamczykiem. Zdradzamy kulisy przyjaźni aktorów!

Tomasz Karolak wyznaje miłość do...Piotra Admczyka
Foto Instagram: @oktv_online @tomasz_karolak_insta

Tomasz Karolak jest znanym polskim aktorem, który zazwyczaj stroni od dzielenia się ze światem ,,prywatą”. W wywiadach woli skupiać się na swojej pracy aktorskiej i rzadko zdradza szczegóły dotyczące swoich relacji. Jednak, w najnowszym wywiadzie postanowił zrobić wyjątek i opowiedział o swoim przyjacielu, którego zna od ponad 30 lat. Piotra Adamczyka nazwał swoim bratem.

Tomasz Karolak dzieli się historią przyjaźni z Adamczykiem

Z tego co wiadomo mediom, aktor nie przepada za towarzystwem z showbiznesu. Jest jednak jedna osoba, która jest mu specjalnie bliska. Jest nią już wspomniany Piotr Adamczyk! Celebryci poznali się jeszcze przed studiami aktorskimi.

,,Piotrek studiował w warszawskiej Akademii Teatralnej, ja w krakowskiej, a poznaliśmy się na warsztatach, które były takim przygotowaniem dla młodych adeptów przyszłej sztuki aktorskiej.” – opowiedział Tomasz Karolak.

Ta przyjaźń trwa do dziś!

,,Do tej pory pamiętam, jak Piotrek był ubrany, to był może 1987 czy 1988 rok. Piotrek jest takim moim bratem, kocham go jako człowieka, jest też częścią teatru, którym kieruję i który zakładałem, jest współzałożycielem tej inicjatywy artystycznej, jesteśmy w stałym kontakcie, mamy nawet tego samego agenta. Mnie się wydaje, że ja jego rozumiem, a on mnie.” – kontynuuje.

Czy trudno o relacje w showbiznesie?

,,Wydaje mi się, że wielu aktorów czy muzyków z różnych branż się ze sobą przyjaźnią. Niektórzy są nawet w związkach partnerskich, więc tutaj nie ma na to reguły. Bycie w pewnych relacjach przyjacielskich w aktorstwie rządzi się takimi samymi prawami jak w innych środowiskach.” wyznał aktor.