Tomasz Kot jako Nikola Tesla! Kolejny wielki sukces aktora

Gwiazda "Zimnej wojny" wcieli się w kolejną interesującą rolę. Polakiem zachwycił się sławny reżyser.

Tomasz Kot wcieli się w postać genialnego wynalazcy Nikoli Tesli w anglojęzycznym filmie – oficjalnie potwierdził tę informację na swoim Instagramie. To wspaniała wiadomość dla jego fanów ale i wszystkich Polaków, którzy mogą być dumni z sukcesów aktora na arenie międzynarodowej! Reżyserem i autorem scenariusza do filmu biograficznego „Nikola” jest znany reżyser Anand Tucker („Dziewczyna z perłą”„Oświadczyny po irlandzku”, „Troje do pary”), który zachwycił się grą polskiego aktora w produkcji „Zimna wojna”. Biografia ma ukazać słynnego wynalazce nie tylko z perspektywy wybitnej jednostki, ale i człowieka zmagającego się z wewnętrznymi problemami i demonami. Póki co nie mamy więcej informacji na temat tego, kto zagra u boku Tomasza Kota.

Jak na wiadomość zareagował sam aktor?
„Szanowni! Szczęśliwy jestem baaardzo szczęśliwy a serce mi bije tak samo jak przed „Skazanym na bluesa” i „Bogami”! Jest moc!” – podzielił się komentarzem na swoim profilu, a po pozytywnym odbiorze newsa dodał na drugi dzień: „Dziękuję bardzo za wszystkie wczorajsze komentarze, gratulacje i ciepłe słowa!!! Jesteście cudowni i działa to jak najwyższej klasy paliwo do silnika, nad którym pracuję od jakiegoś czasu (do wczoraj w ciszy).”

Jesteśmy ogromnie dumni i gratulujemy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Szanowni! Szczęśliwy jestem baaardzo szczęśliwy a serce mi bije tak samo jak przed „Skazanym na bluesa” i „Bogami”! Jest moc! Link w bio

Post udostępniony przez Tomasz Kot (@tomasz_kot.official)

Wpis znaleziono dzięki:

- Tomasz Kot

- Nikola Tesla

- Anand Tucker