,,Ty druha we mnie masz” – piękny gest Toma Hanksa

Amerykański aktor - Tom Hanks w nietypowy sposób odpowiedział na list 8 - letniego chłopca i po raz kolejny poruszył fanów. Jego gest chwyta za serce!

,,Ty druha we mnie masz” – piękny gest Toma Hanksa. Foto Instagram @tomhanks

Parę tygodni temu, media obiegła wiadomość o tym, iż Tom Hanks oraz jego małżonka – Rita Wilson zachorowali na COVID-19. Informacja dotknęła fanów, a cały świat monitorował stan zdrowia amerykańskiej pary. Osobą, której stan zdrowia aktorów również nie był obojętny jest 8-letni chłopiec z Australii.

Chłopiec napisał bowiem do pary list, w którym z troską pytał o ich samopoczucie oraz stan zdrowia. Jednak młody Corona De Vries z Australii miał również inny powód, dla którego postanowił ową korespondencję wysłać. Jak się okazuje – podczas panującej pandemii, jego imię naraziło go na falę prześladowań, wyzwisk oraz uszczypliwych żartów ze strony rówieśników. Wrażliwy Australijczyk przyznał, iż zachowania kolegów wzbudzają w nim smutek oraz gniew.

Tom Hanks po raz kolejny udowodnił, iż jest człowiekiem o wielkim sercu. Odpowiedział chłopcu na list, a oprócz pięknych i pokrzepiających słów dodał od siebie prezent. Jest nim unikatowa maszyna do pisania marki Corona.

Drogi przyjacielu Corona, dzięki twojemu listowi poczuliśmy się z żoną wspaniale! Dziękuję, że jesteś takim dobrym przyjacielem – to właśnie przyjaciele sprawiają, że czujemy się lepiej, kiedy jesteśmy w dołku. Jesteś jedyną osobą o imieniu Corona, jaką kiedykolwiek poznałem. Corona – jak pierścień wokół słońca. – Tom Hanks

 

,,Ty druha we mnie masz” – piękny gest Toma Hanksa. Foto Instagram @tomhanks

Dodał, iż ma nadzieję, że prezent się spodoba i poprosił ośmiolatka, aby ten zapytał rodziców jak się jej używa, a następnie używając jej napisał do Hanksa kolejny list. W postscriptum dodał –  ,,P.S. You’ve got a friend in me”. Jest to tytuł piosenki z amerykańskiej bajki Toy Story, w której Tom Hanks podkładał głos Chudemu. Jak możemy się dowiedzieć z wywiadu z rodzicami chłopca – to właśnie ze względu na tą rolę mały Corona tak uwielbia aktora.