Tygryski deserowe w nowej odsłonie – barwione wyłącznie owocami i warzywami

Nowe Tygryski to propozycja deserowych przekąsek w formie bezglutenowych chrupek kukurydzianych barwionych wyłącznie warzywami i owocami.

bezglutenowe chrupki kukurydziane
Tygryski deserowe w nowej odsłonie – barwione wyłącznie owocami i warzywami

Występują w trzech smakach: czekoladowym, truskawkowym i toffi. Zmianie uległ również design opakowań – przekąski zostały zamknięte w opakowaniach z okienkiem. Teraz produkty są dostępne w promocji +10% gratis.
Dodatkowo, w aplikacji Tygryski można znaleźć nową bajkę pt. „Zimowe zabawy”, w której Tygryski pokazują, jak bezpiecznie spędzać czas wolny zimą – oczywiście w „towarzystwie” Tygrysków deserowych.
Asortyment Tygrysków został poszerzony o nowe deserowe wersje dostępne w trzech smakach: czekoladowym, truskawkowym oraz toffi.
Chrupki barwione są wyłącznie naturalnymi koncentratami owocowymi i warzywnymi, m.in. czarną porzeczką, cytryną czy rzodkiewką. Nie zawierają sztucznych dodatków w postaci barwników i wzmacniaczy smaku, jak również oleju palmowego. Są bezglutenowe. Nowa ulepszona receptura przekąsek sprawia, że są jeszcze bardziej chrupiące i smaczne.
Tygryski deserowe mają też nowe opakowania. Dzięki „okienkom” można zapoznać się z zawartością paczki jeszcze przed zakupem. Teraz produkty są dostępne w promocji – w każde opakowanie zawiera 10% produktów gratis.

„Zimowe zabawy” z Tygryskami deserowymi

Główną misją aplikacji Tygryski jest nauka przez zabawę. Znaleźć można w niej wiele zakładek ze zróżnicowanymi aktywnościami dla dzieci: od gier i zabaw, po edukacyjne bajki. Zawiera również wydzieloną strefę dla rodziców, w której dostępne są m.in. bezpłatne porady żywieniowe, czy wskazówki dotyczące wychowywania najmłodszych przygotowane przez specjalistów z zakresu dietetyki oraz psychologii. Umieszczone w aplikacji ciekawe historie z morałem dostępne są w różnych formatach, zarówno jako pliki audio, jak i bajki do czytania. Każde z opowiadań uczy prawidłowych postaw w codziennym życiu – m.in. jak reagować w trudnych i stresujących sytuacjach.

Najnowsza z bajek, pt. „Zimowe zabawy” opowiada o przygodach Tygryska i niebezpieczeństwach jakie mogą czyhać na najmłodszych podczas zimowych aktywności. W aplikacji dostępne są również gry pozytywnie wpływające na pamięć i koncentrację – „Odkryj Tygryski” oraz „Czółko”. W zakładce Pomysły znaleźć można instrukcje do własnoręcznego wykonania różnych eko-gadżetów, np. do wykonania latawca wykorzystać można puste opakowania po Tygryskach. Aplikacja pozwala również na udokumentowanie wspólnych chwil, dzięki zakładce z aparatem i gamą dedykowanych naklejek z postacią Tygryska.
Aplikacja Tygryski jest bezpłatna i dostępna do ściągnięcia za pośrednictwem Google Play oraz App Store. Posiada przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs oraz kolorowe grafiki i tekstury. Aplikacja jest stale rozbudowywana, a jej zawartość regularnie poszerzana.