Wojewódzki kontra Chylińska – poszło o „Mam talent!”

Słynny showman zarzuca Chylińskiej nielojalność, a z kolei ona wytyka mu dwulicowość. Po której stronie jest racja?

wojewódzki chylińska
Wojewódzki kontra Chylińska – poszło o „Mam talent!”. Foto Instagram @agnieszka.chylinska @kuba_wojewodzki_official

Nie tak dawno z programu „Twoja twarz brzmi znajomo” wyrzucono Katarzynę Skrzynecką. Zwolnienie jurorki, która z formatem związana była od pierwszej edycji (którą zresztą, wtedy jeszcze jako uczestniczka, wygrała!), było niemałym szokiem. Nie tylko dla widzów, ale także dla niej samej oraz jej kolegów z pracy. W Internecie fani aktorki od razu wyrazili oburzenie na wieść o tym, że we wiosennej edycji „TTBZ” nie zobaczą swojej ulubienicy. Po stronie Skrzyneckiej stanął również prowadzący Piotr Gąsowski, podobnie długo pracujący w show. Prezenter zdecydował się odejść ze swojego stanowiska, na którym w 18. edycji zastąpił go Maciej Rock. To właśnie m.in. o tym Gąsowski rozmawiał w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Wojewódzki na słowa prezentera udzielił odpowiedzi, która wywołała niemałe poruszenie – zareagowała na nią również sama Agnieszka Chylińska.

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka zwolniona z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Internauci oburzeni

(Nie)lojalność w show-biznesie

Z programem „Mam talent!” widzowie mogą kojarzyć wiele nazwisk show-biznesu. Zarówno przez jego scenę, jak i w ekipie show przewinęło się bowiem niemało znanych twarzy. Te najbardziej z formatem kojarzone to starzy wyjadacze, którzy z programem związani są od pierwszego odcinka – Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak, które oceniały wszystkie z dotychczasowych 14. edycji, a także Marcin Prokop, który każdy sezon prowadził. Starsi fani programu pamiętać mogą jednak, że za stołem jurorskim podczas pierwszych trzech edycji paniom towarzyszył wcale nie Jan Kliment czy Augustin Egurrola, ale Kuba Wojewódzki. W 4. sezonie zniknął jednak ze swojego jurorskiego fotela, na którym zastąpił go wtedy Robert Kozyra.

Do swojego odejścia z „Mam talent!” Wojewódzki powrócił podczas rozmowy z Piotrem Gąsowskim. Kiedy panowie zeszli na temat „ekstremalnego gestu solidarności”, jak odejście Gąsowskiego z „TTBZ” nazwała sama Skrzynecka, Wojewódzki przyznał, że w podobną lojalność trudno mu uwierzyć.

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z „Mam talent”, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą!”. A jak było później, to chyba wiemy… Ja nie wierzę w taką lojalność! – zeznał Wojewódzki.

Wojewódzki kontra Chylińska

Na słowa kolegi po fachu obojętna nie pozostała Agnieszka Chylińska, która postanowiła stanowczo odpowiedzieć znanemu prezenterowi. Według niej przedstawiona przez Wojewódzkiego wersja wydarzeń to czyste kłamstwo, a ona sama o jego odejściu z „Mam talent!” dowiedziała się z mediów.

Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego – zarzucając mi nielojalność – po ludzku kłamiesz – napisała na Instagramie Chylińska.