„Wszystkie pory uczuć. Wiosna” Magdalena Majcher

Ewelina pragnie tylko jednego – zostać matką. Niestety, los nie daje jej takiej możliwości.

„Wszystkie pory uczuć. Wiosna” Magdalena Majcher

Razem z mężem decydują się na adopcję. Jednak kiedy na ich drodze pojawia się dziewięcioletni Piotruś – szczęście przysłania obawa. Chłopiec cierpi na FAS – alkoholowy zespół płodowy. Kiedy się urodził, miał ponad promil alkoholu we krwi. Chłopiec całe dzieciństwo spędził w domu dziecka.

Czy teraz znajdzie dom, którego tak potrzebuje? Czy pragnienie miłości okaże się silniejsze niż strach?

Magdalena Majcher

Pisarka, blogerka, freelancerka, mama. Robi w życiu to, co kocha, czyli pisze. Aby spełniać swoje marzenia, zrezygnowała z pracy na etacie. Dziś jest autorką poczytnych i lubianych przez czytelniczki powieści, m.in. Stanu nie! błogosławionego i serii Wszystkie pory uczuć.

„Wszystkie pory uczuć. Wiosna” Magdalena Majcher

Książkę polecają:

Ta opowieść to emocjonalna petarda. Dla wszystkich, którzy nie boją się czuć i myśleć.
Agnieszka Lis, pisarka

Magdalena Majcher tym razem podejmuje trudny temat adopcji dziecka z alkoholowym zespołem płodowym. Uświadamia, że jeśli chcemy kogoś obdarzyć uczuciem, to niczego nie należy robić na siłę. Bo miłość przyjdzie niepostrzeżona i zapuka do naszych drzwi. Wszystko ma swój czas i miejsce… Polecam!
Joanna Wolf, blog NIEnaczytana

Poruszająca opowieść o wielkiej sile uczuć. Dokąd może zaprowadzić nadzieja, kiedy ma wsparcie w miłości? Magdalena Majcher z ogromną dozą empatii dowodzi, że ścieżkę do czyjegoś serca zawsze trzeba pokonać małymi krokami.
Katarzyna Stec, blog Książki na czasie