Wygodne jest modne, czyli jak nosić sportowe obuwie

Egzotyczna i pełna miejsc idealnych do wypoczynku Tajlandia podbija serca polskich turystów. Wśród najchętniej odwiedzanych regionów tego kraju znajduje się Wybrzeże Andamańskie. Długie, pokryte jasnym piaskiem plaże są idealnym miejscem dla tych, którzy szukają wyjątkowego miejsca do wypoczynku. Doskonałe zagospodarowanie sprawia, że chętnie zaglądają tu miłośnicy luksusu i wypoczynku na najwyższym poziomie. Jakie kurorty mogą się okazać dla nich wyjątkowo atrakcyjne?

Patong Beach: kurort niezwykły

Leżący na wyspie Phuket Patong Beach jest jednym z najwytworniejszych i najpiękniejszych kurortów, jakimi może się pochwalić Tajlandia. All inclusive to już norma w miejscowych hotelach, które kusza nie tylko pięknymi wnętrzami, ale i dodatkowymi atrakcjami dla swych gości. Jasne plaże pokryte złotym piaskiem, łagodne zejście do morza oraz doskonałe przygotowanie do obsługi turystów sprawiają, że Patong jest najchętniej odwiedzany przez rodziny z dziećmi. Ciekawa oferta rozrywkowa sprawia też, że do tego kurortu chętnie zaglądają osoby podróżujące samotnie. Dla singli organizowane tu zabawy są szansą na bezpieczne spędzenia czasu w miłym towarzystwie, a urządzane wycieczki po okolicy pozwalają na lepsze poznanie tajlandzkich atrakcji.

Kata Beach: wyspiarski kurort dla każdego

Kata Beach znana jest z pięknego położenia na wyspie Phuket oraz kameralnej atmosfery. Bez problemów można stąd urządzać wycieczki do większych miejscowości, jak Patong czy miasto Phuket. Piękne plaże oraz komfortowo urządzone hotele zapewniają tu wypoczynek na wysokim poziomie, co czyni z tej miejscowości idealny kurort dla całych rodzin.

Rawai: w sąsiedztwie wyspiarskiej stolicy

Kolejną znaną miejscowością na wyspie Phuket, uznawaną za jedną z najciekawszych na terenie Wybrzeża Andamańskiego jest Rawai. Blisko stąd do miasta Phuket,można się stąd udać również na wycieczkę do Patong. W samym kurorcie na brak atrakcji również narzekać nie można. Dobre zagospodarowanie i piękne plaże stają się tu gwarancją udanego wypoczynku nad morzem i dla rodzin, i dla singli. Wyjątkowa sceneria oraz moc rozrywek – oto nagroda dla tych, którzy zdecydują się na wyprawę do tej miejscowości.Wspaniałe Wybrzeże Andamańskie jest jednym z najważniejszych regionów, jakim kusi gości Tajlandia. Wycieczki po tym niezwykłym kraju, dostępne m.in. na Fly.pl, są szansą na poznanie nie tylko wspomnianych już kurortów, ale i innych godnych uwagi miejscowości. Bangkok oraz jego okolice mogą również oczarować swym pięknem, a do odwiedzenia miasta dodatkowo zachęcają dobre połączenia lotnicze Wycieczki po Tajlandii bardzo często zaczynają się w tym właśnie mieście, z którego dotrzeć można bez problemów do najpiękniejszych zakątków kraju.