Z Londynu do Polski czyli Paddington w kinach

Padington w polsce
Najsłynniejszy niedźwiadek po Kubusiu Puchatku wreszcie na srebrnym ekranie! Miś Paddington zachwyca rodziny od 1958 roku i jest jedną z najważniejszych postaci w literaturze brytyjskiej. Od 25 grudnia Cinema City zaprasza na pierwszy pełnometrażowy film Paddington na specjalnych pokazach przedpremierowych
!

Cinema City zaprasza na spotkanie z najsympatyczniejszym i najodważniejszym Misiem w historii światowej literatury! Paddington w Wielkiej Brytanii jest bardziej znany niż Kubuś Puchatek, a bajki z jego przygodami zostały przetłumaczone na 30 języków. Swoje imię zawdzięcza londyńskiej stacji, na której twórca Misia zakupił „pluszaka”. W Cinema City już od 25 grudnia widzowie będą mieli okazję zobaczyć pierwszą dużą ekranizację tej powieści dla dzieci. Losy Paddingtona przedstawiane były dotąd w niezwykle inteligentnych i lubianych przez dzieci kreskówkach, gdzie prosta kreska łączyła się z pięknym brytyjskim akcentem i bardzo grzecznym językiem angielskim. Nie inaczej będzie w produkcji kinowej, choć animacja będzie miała zupełnie inny wymiar!

W filmie Paddington zobaczymy gwiazdy największego angielskiego formatu. Rodzinę adoptującą niedźwiadka grają takie osobistości jak Hugh Bonneville (Downton Abbey), Nicole Kidman (Grace księżna Monako), Michael Gambon (Harry Potter i Insygnia Śmierci, Część II), czy Sally Hawkins(Godzilla). W dzielnego Paddingtona wciela się natomiast Ben Whishaw znany m.in. z przygód James Bonda: Skyfall. Pokazy przedpremierowe filmu Paddington już 25 grudnia we wszystkich kinach Cinema City.

Seanse w kinach Cinema City od 2 stycznia 2015 r.
Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.