„Zapomnij o mnie” K.N. Haner

Historia Marshalla, zbuntowanego chłopaka, który ucieka od trudne przeszłości i poznaje młodą, zagubioną dziewczynę Sarę, wkrótce trafi na półki polskich księgarni.

„Zapomnij o mnie” K.N. Haner

Fani, którzy zachęcali autorkę do napisania tej historii już od pierwszych pomysłów i cytatów przeniesionych na papier, z wielką niecierpliwością oczekują na premierę. Będzie to pierwszy tytuł New adult K.N. Haner, czyli książki z kategorii dla młodych dorosłych, która w niesamowitym tempie rozwija się na polskim i zagranicznym rynku czytelniczym. Premiera: 30 sierpnia

Inspiracją do napisania Zapomnij o mnie była najzwyklejsza z możliwych sytuacji w życiu. Wstawiałam pranie i coś spadło mi za pralkę. Nie mogłam tego wyciągnąć i nagle mnie olśniło. Zaczęłam pisać historię Shalla, wrzuciłam kilka cytatów i niewielkich fragmentów na swoją grupę fanowską i odzew czytelniczek był ogromny. Powiedziały, że chcą Shalla na papierze i to koniecznie, a ja z przyjemnością spełniłam ich prośbę. – mówi autorka. 

Książka od pierwszego dnia przedsprzedaży od razu osiągnęła status bestsellera, trafiając do Top 3 Empiku w kategorii Romans. Sama premiera okładki była wielkim wydarzeniem w serwisach społecznościowych i przyciągnęła rekordowe zainteresowanie czytelników. Poprzednia seria autorki Mafijna miłość była wielkim sukcesem sprzedażowym. Łącznie K.N. Haner sprzedała już ponad 50 tysięcy kopii swoich książek!

Zapomnij o mnie to książka, która porwie Was od pierwszych stron. Autorka po raz kolejny udowadnia, dlaczego jest nazywana Polską Królową Dramatów. Historia Shalla jest pełna życiowych zakrętów, trudnych wyborów, decyzji, które zadecydują o życiu wielu ludzi. Jest to jednocześnie historia niesamowicie seksownego bad boya, który poznaje nieodpowiednią dla siebie dziewczynę, ale nie może jej się oprzeć. Sara wciągnie Marshalla w trudną miłosną grę, w której wydaje się, że nie ma wygranych, a wszyscy przegrywają. Autorka przygotowała dla swoich fanów tak niespodziewany zwrot akcji, że z pewnością będą zaskoczeni, tym jak potoczą się losy bohaterów.