Zespół z Polski zrobił cover Biebera i Sheraana jako pierwszy na świecie. Spodziewaliście się właśnie ich?

Ed Sheeran i Justin Bieber to niekwestionowani twórcy światowych przebojów,  to już druga współpraca tych artystów. Po sukcesie „Love Yourself” nie mogło być inaczej i "I don't care" jest potwierdzeniem tego.

Polski cover pojawił się w 24 godziny po opublikowaniu oryginalnej piosenki. Chłopaki z zespołu Felivers wspominają, iż pomysł pojawił się od razu po ogłoszeniu tej piosenki. Dużym wyzwaniem było przygotowanie własnej interpretacji z jeszcze nieopublikowanej piosenki, ale jak wspominają muzycy pojawiały się zapowiedzi na podstawie, których można było przygotować wstępną wersję muzyki.

Czy 24 godziny to wystarczająco dużo czasu na przygotowanie muzyki, polskich słów, nagrania wokali i klipu, zmontowanie i szybkie wypuszczenie w sieć? Odpowiedź brzmi TAK, a potwierdził to młody zespół Felivers.
Decyzja w sprawie wersji językowej zapadła bardzo spontanicznie o 6 rano, kiedy tylko opublikowany został oryginalny utwór. Wtedy to muzycy stwierdzili, że potrafią przygotować polską wersję tekstu, a także oprawić muzycznie w ekspresowym tempie.

Felivers, to zespół składający się z pięciu młodych chłopaków z Sochaczewa. Grają pop-rock’a, a scena podczas ich koncertu staje się źródłem niekończącej się energii. Niedawno wydali debiutancka płytę pod tytułem nazwy zespołu „Felivers” we współpracy z wytwórnią MyMusic z Poznania. Już niedługo ruszają w wakacyjną trasę koncertową.

Zespół tworzą: Konrad Jażdżyk, Miłosz Fergiński, Wojciech Fortuna, Piotr Zborowski, Piotr Cody Dąbrowski.

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Felivers

- Trasa koncertowa

- Cover Biebera i Sheraana