Przedpremierowy pokaz „Na plaży Chesil” w kinie Praha

Na plaży Chesil – pełnometrażowy debiut uznanego reżysera teatralnego Dominica Cooke’a, z zachwycającymi zdjęciami wybitnego brytyjskiego operatora Seana Bobbitta, który jak nikt inny potrafi uchwycić piękno natury oraz sensualność aktorów

foto. instagram.com/Zdjęcie profilowe saoirse_ronans
saoirse_ronans

W rolach głównych wystąpili: trzykrotnie nominowana do Oscara Saoirse Ronan oraz wschodząca gwiazda brytyjskiego kina, Billy Howle (Dunkierka). Zapraszamy 27 czerwca (środa) o godz. 18:00! Po projekcji filmowej odbędzie się spotkanie z psychologiem, seksuologiem klinicznym Anną Golan.

Podczas podróży poślubnej młoda para musi stawić czoła emocjom, które do tej pory przed sobą skrywali, a ich wspólna przyszłość zależy od jednej nocy, po której nic nie będzie już takie samo. Ian McEwan powraca ze swoim dziełem na wielki ekran po nagrodzonej Oscarem i nominowanej aż w siedmiu kategoriach Pokucie z Keirą Knightley w roli głównej. To właśnie Pokuta przyniosła trzynastoletniej wówczas Saoirse Ronan pierwszą nominację do Oscara.

Liryczny, zachwycający film – gra wypartego pożądania, zabawna, delikatna i rozdzierająca serce – Owen Gleiberman, Variety

To czuły i wartościowy film, znakomicie zagrany – Peter Bradshaw, The Guardian

Pełen subtelnych, emocjonalnych niuansów – Deborah Young, The Hollywood Reporter

Anna Golan – zajmuje się między innymi edukacją seksualną oraz pomocą psychologiczną skierowaną do osób cierpiących z powodu problemów w życiu seksualnym, a także prowadzi terapię par i małżeństw. Jest autorką wielu publikacji z dziedziny psychologii.

Wpis znaleziono dzięki:

- "Na plaży Chesil"

- kino Praha

- film