6 seks-pozycji idealnych na walentynki!

Walentynki to idealna okazja do odświeżenia życia seksualnego. Nawet szczęśliwe pary czasem popadają w rutynę, więc aby podtrzymać ogień w związku, warto wprowadzić do łóżka coś nowego.

6 seks-pozycji idealnych na walentynki!/Pixabay

Walentynki tuż-tuż, a ty nie masz pomysłu na prezent dla partnera? Może zamiast spędzać długie godziny w poszukiwaniu miłosnych podarunków, zainwestuj w nową, seksowną bieliznę i zaskocz go w sypialni? Mamy kilka tricków, które ci w tym pomogą. Oto sześć pozycji seksualnych, dzięki którym odmienisz atmosferę w waszej sypialni… i nie tylko.

Od tyłu… ale pod prysznicem

Ustaw się przodem do ściany i oprzyj na niej dłonie. Rozstaw stabilnie nogi, i pochyl się lekko do przodu, tak aby twój partner mógł ustawić się tuż za tobą. Jeśli dodatkowo wzniesiesz się na palce, a on lekko zegnie kolana, ta pozycja zapewni wam głęboką penetrację. Jak chcecie, możecie dodać trochę pikanterii i wypróbować ją pod prysznicem. Skieruj strumień gorącej wody w waszym kierunku i pozwól, aby on przejął kontrolę nad sytuacją. Tylko uważaj, żeby się nie pośliznąć!

fot. YouTube @Cosmopolitan.com

Zmysłowe uniesienie

Ta pozycja będzie wymagała trochę wysiłku od twojego partnera. Stańcie przodem do siebie, a on niech obejmie cię w okolicy pośladków. Podnieś nogę i zegnij w kolanie, opierając na jego biodrze. Jeżeli ma wystarczająco dużo siły, możesz podnieść drugą nogę i ścisnąć go udami. Ponieważ pozycje stojące wymagają dużo precyzji i skupienia, niech on mocno trzyma cię za pośladki i porusza się powoli. Jeśli trudno wam ustać stabilnie, możecie spróbować powtórzyć tę pozycję przy ścianie. Oprzyj wtedy na niej plecy, a twój partner niech podpiera cię z drugiej strony.

fot. Youtube @Cosmopolitan.com

Uścisk na jeźdźca

W przypadku, gdy poprzednie pozycje są dla was niewygodne, ta będzie idealna. Wystarczy, że twój partner usiądzie z wyprostowanymi nogami, a ty na nim. Usiądź między jego udami i oprzyj za nim nogi. Siedząc tak, możecie mocno się objąć i patrzeć sobie prosto w oczy, przeżywając wspólną rozkosz!

fot. Youtube @Cosmopolitan.com

Czas na przysiady

Teraz kolej na ciebie – to ty będziesz rządzić w tej pozycji! Niech twój partner uklęknie na podłodze i oprze się z tyłu rękoma. Stań przed nim i zacznij robić przysiady, tak aby mógł swobodnie cię penetrować. Dzięki temu, że to ty poruszasz się w tej pozycji, możesz narzucać tempo i kontrolować sytuację.

fot. Youtube @Cosmopolitan.com

Wykorzystajcie meble

Czasem warto wynieść seks poza łóżko – nigdy nie wiadomo, dokąd poniesie was fantazja! Usiądź na stole lub blacie (pamiętaj, żeby sprawdzić, czy podłoże jest stabilne!). Niech on stanie przed tobą, a ty obejmij go nogami. Teraz możecie kochać się godzinami, nie męcząc przy tym zanadto mięśni!

fot. Youtube @Cosmopolitan.com

Wygoda przede wszystkim

Poszukaj w domu dużych poduszek i ułóż jedną na drugiej. Uklęknij i połóż tułów na poduszkach, dłonie oprzyj na podłodze. On niech uklęknie za tobą i uniesie twoje nogi tak, aby znaleźć się pomiędzy udami. To ułożenie zapewni wam głęboką penetrację, a ty będziesz mogła odpocząć!

fot. Youtube @Cosmopolitan.com

 

Anna Dzielińska