Abonament dla dwojga w nju – dlaczego warto?

Jeżeli zdecydujecie się na abonament dla dwojga w nju mobile, możecie mieć nieograniczony kontakt, z kimkolwiek chcecie. W nju dostosujecie ofertę do swoich potrzeb, a nawet obniżycie koszty związane z korzystaniem z sieci. Sprawdźcie, co nju oferuje dla par i dowiedzcie się, co możecie razem zyskać!

Abonament dla dwojga w nju - dlaczego warto?
Abonament dla dwojga w nju – dlaczego warto?

Abonament dla par tylko w nju mobile

Dlaczego warto dołączyć do nju mobile ze swoją drugą połówką? To bardzo proste – w nju nie ma długoterminowych umów ze sztywnymi warunkami. Wybrany plan możecie zmieniać w dowolny sposób, w zależności od Waszych potrzeb.
Szukacie oferty abonamentu dla par bez telefonu? Nju mobile to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą wymieniać smartfona lub nie znaleźli dotychczas interesującego modelu w sklepach operatorów komórkowych. Wystarczy, że jedno z Was wybierze nowy numer lub przeniesie obecny i dobierze dodatkową kartę, bez zbędnego wybierania urządzenia mobilnego.Chcecie dowiedzieć się więcej o abonamencie nju mobile dla dwóch osób?
Sprawdźcie: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi

Nju mobile – abonament dla dwojga bez ograniczeń

Szukacie idealnego abonamentu dla siebie i swojej drugiej połówki? Oto kilka powodów, dlaczego warto dołączyć do nju mobile:

1. Drugi numer za 9 złotych

Decydując się na abonament w nju mobile, przy numerze głównym dobierzecie dodatkową kartę sim nawet za 9 złotych. Korzystajcie ze wspólnej oferty i odbierzcie rachunek za ostatni okres rozliczeniowy. Zmniejszcie opłaty związane z siecią komórkową nawet do 19 złotych za osobę! Podjęliście decyzję, że chcecie rozszerzyć ofertę abonamentu? Pamiętajcie, że jedynie osoba z numerem głównym może dokonać takiej zmiany.

2. Usługi bez limitów

Abonament dla dwojga w nju mobile to możliwość prowadzenia rozmów oraz wysyłania SMS-ów i MMS-ów w Polsce bez ograniczeń. Wybierzcie spośród trzech dostępnych wariantów i cieszcie się swoim towarzystwem bez ograniczeń.

3. Korzystaj z nju w Unii Europejskiej jak w kraju

Lubicie podróżować i chcecie korzystać z sieci komórkowej poza granicami Polski? Nju mobile wychodzi naprzeciw waszym oczekiwaniom – w krajach Unii Europejskiej rozmowy, SMS-y i MMS-y są bez limitu. A co z internetem? W każdej ofercie znajdują się gigabajty, które możecie wykorzystać podczas wyjazdów do państw unijnych.

4. W nju wybieracie to, co chcecie

W nju macie pełną swobodę i możecie wybrać spośród trzech dostępnych planów abonamentu, np. ofertę 29 zł+9 zł/msc, czyli jedyne 19 zł za osobę na miesiąc! Otrzymacie do podziału 20 GB internetu, który powiększy się w zależności od tego, ile miesięcy będziecie korzystać z nju.

5. Usługa „im dłużej, tym lepiej”

Zostając w nju mobile na dłużej, zyskacie dodatkowe gigabajty internetu do wykorzystania. Zdecydowaliście się na ofertę abonamentu 29 zł+9 zł/msc? Dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej” po 6 miesiącach ilość dostępnego pakietu internetowego wzrośnie dwukrotnie – zamiast 20 GB przysługiwać Wam będzie 40 GB! Ale to nie wszystko – po spędzeniu w nju roku lub łącznie po dwóch latach zyskacie jeszcze więcej. Nawet 60 GB do wykorzystania gdziekolwiek jesteście!

6. Pakiet 9 GB za 9 złotych

W nju mobile to Wy decydujecie, ile GB internetu zużyjecie w trakcie miesiąca. Jeżeli potrzebujecie dodatkowych gigabajtów, nju przygotowało coś specjalnego – pakiet 9 GB za 9 złotych. Wystarczy, że aktywujecie usługę za pomocą numeru głównego i gotowe! W jednym cyklu rozliczeniowym możecie włączyć ją maksymalnie 5 razy, a ich wartości sumują się na koniec miesiąca.

7. Postaw na e-fakturę

Nie potrzebujecie papierowych faktur za okres rozliczeniowy? W nju mobile możecie zdecydować się na e-fakturę. Osoba z numerem głównym powinna zalogować się na „Moje konto” i dokonać zmiany sposobu dostarczenia ostatniego rozliczenia w zakładce „kontakt”.

Już od 27 października skorzystacie z dodatkowych gigabajtów w nju mobile! Powiększyliśmy ofertę abonamentu na start o ekstra GB. 3, 20, a może 40 GB? Wybór należy do Was!

Artykuł sponsorowany