Afera krzyżuje plany produkcji trzeciej części filmu „Seks w Wielkim Mieście”

"Seks w Wielkim Mieście" to popularny serial o czterech przyjaciółkach poszukujących miłości w Nowym Jorku. Mimo, że jego pierwsza emisja miała miejsce w latach 1998-2004, do dziś jest chętnie oglądany, a powtórki odcinków zobaczymy w wielu stacjach telewizyjnych. Serial doczekał się kontynuacji w dwóch pełnometrażowych filmach. Planowana trzecia część może jednak nie ujrzeć światła dziennego...

fot. Twitter @ELLEmagazine

Serial „Seks w Wielkim Mieście” przyniósł ogromną sławę odtwórczyniom głównych ról. W szczególności rozpoznawalne stały się Sarah Jessica Parker (wcielająca się w Carry Bradshaw) i Kim Cattrall (odtwórczyni roli Samanthy Jones). Mimo, że w serialowym świecie są najlepszymi przyjaciółkami, na co dzień nie darzą się sympatią i to właśnie z powodu ich kłótni produkcja trzeciej części filmu może nie dojść do skutku.

Nieporozumienie może być przyczyną wybuchu

W jednym z wywiadów Cattrall przyznała, że nigdy nie przepadała za Parker, jednak nikt nie spodziewał się tego, co nastąpiło potem. Po tragicznej śmierci brata, Kim odsunęła się od świateł fleszy i nie wiadomo było, czy weźmie udział w zdjęciach do filmu. Sarah Jessica w tej sytuacji zachowała się dosyć niezręcznie. Stwierdziła bowiem, że rozumie jej ból, bo dla niej wstrzymanie prac nad kontynuacją przygód Carry jest jak żałoba, co tylko pogrążyło relacje aktorek. Cattrall wstrząśnięta brakiem zrozumienia, kategorycznie odmówiła udziału w produkcji i opublikowała post na Instagramie, kierując do Parker słowa „Nie potrzebuję twojej miłości i wsparcia w tym tragicznym czasie, Sarah”.

– Mama zapytała mnie dziś „kiedy ta hipokrytka Sarah Jessica Parker zostawi cię w spokoju?”. Twoje nieustanne wyciąganie pomocnej dłoni tylko boleśnie przypomina mi, jak okrutna zawsze byłaś i nadal jesteś. Wyrażę się jasno (jeśli nie zrobiłam tego do tej pory). Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Powiem to ostatni raz: przestań wykorzystywać naszą tragedię jako sposób na podtrzymanie twojego wizerunku „miłej dziewczyny”. – Stanowczo napisała aktorka na Instagramie.

Sarah Jessica Parker nie ustosunkowała się do tych słów, jednak fani liczą na pojednanie aktorek i szybki powrót ekipy na plan.

 

Anna Dzielińska