Afrodyta – piękno klasyki w aranżacji salonu

Za co lubimy klasykę we wnętrzach? Za elegancję, która nie musi iść w parze z żadnym trendem czy modą, aby zasłużyć na miano atrakcyjnej. Za jakość materiałów – zazwyczaj tych szlachetnych, takich jak drewno, okleiny naturalne, szkło, skóra. Za prostotę i wdzięk brył o pięknych kształtach, naturalnych kolorach i delikatnych zdobieniach. Za to, że w otoczeniu estetycznych mebli i dodatków, którymi urządzamy nasze salony czy jadalnie klimat spotkań nabiera jakiegoś miłego, uroczystego charakteru…

meble afrodyta
Afrodyta – piękno klasyki w aranżacji salonu

Tego zapewne doświadczą goście w nowej odsłonie salonu Afrodyta. Ta klasyczna kolekcja  mebli przeznaczonych do jadalni, salonu i sypialni przeszła metamorfozę, której efekty możemy podziwiać na zdjęciach. Odświeżone, proste bryły o interesujących wzorach wykonane zostały z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny.

Meble występują w dwóch wybarwieniach: czereśnia patyna i rustikal patyna. Efektowne przeszklenia serwantek i witryn nadają lekkości solidnym meblom i umożliwiają ekspozycję wartościowych przedmiotów czy porcelany. Bogaty wybór brył o charakterystycznych frezach i ozdobnych uchwytach, uzupełniony o kilka rodzajów stolików i stołów stwarza wiele możliwości zaaranżowania wygodnego wnętrza o wyjątkowych walorach dekoracyjnych i użytkowych.

Warto dodać, iż bryły z kolekcji Afrodyta pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów. Afrodyta jest piękna, wytworna i stylowa.