Andrzej Grabowski został dziadkiem

Do rodziny znanego aktora dołączył właśnie nowy członek.

Andrzej Grabowski
Andrzej Grabowski został dziadkiem. Foto Instagram @andrzejgrabowski_official

Andrzej Grabowski ma powody do dumy. W życiu bowiem odniósł sukcesy nie tylko zawodowe, ale i rodzinne. Jest on ojcem dwóch utalentowanych córek, Zuzanny i Katarzyny. Obie pociechy poszły w ślady rodziców i tak jak oni zostały aktorkami. Starsza z nich, Zuzanna Grabowska-Domagała, która od 2013 roku jest szczęśliwą żoną Pawła Domagały, gra na deskach warszawskiego Teatru na Woli. Natomiast Katarzynę Grabowską widzowie mogą podziwiać w Teatrze Powszechnym w Łodzi. Teraz jednak aktorka będzie musiała zrobić sobie przerwę od grania, jako że właśnie urodziła!

Katarzyna Grabowska

Katarzyna Grabowska i jej mąż, Damian Kulec, zostali właśnie rodzicami! Para, która od trzech lat jest małżeństwem, powitała na świecie córeczkę. O tej szczęśliwej nowinie Katarzyna poinformowała swoich fanów na Instagramie. To także tam wyznała, jakie imię wybrali z mężem dla swojej pociechy. Najnowsza członkini klanu Grabowskich nazywa się Jagoda.

Dziś, w słoneczne jesienne popołudnie wyszliśmy do domu !!!! 🙂 dziękuje Ci losie za zdrową, piękna córkę. A Tobie Jagódko życzę pięknego życia! Obiecuje, że zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby takie właśnie było ! Dziękuje że nas wybrałaś – napisała pod postem wzruszona młoda mama.

Andrzej Grabowski został dziadkiem

Mimo że Jagoda jest pierwszym dzieckiem młodszej córki aktora, to Andrzej Grabowski ma już wprawę w rozpieszczaniu wnuków. Katarzyna Grabowska-Domagała i jej partner są bowiem rodzicami dwóch dziewczynek, Hani i Basi.