Córka Andrzeja Grabowskiego zdradziła płeć dziecka

Aktorka po raz pierwszy zostanie mamą i nie zamierza ukrywać płci malucha.

Katarzyna Grabowska ujawniła płeć dziecka
Córka Andrzeja Grabowskiego zdradziła płeć dziecka. Foto Instagram @kasiagrabowska

Katarzyna Grabowska ujawniła płeć dziecka! Aktorka już niedługo zostanie mamą, o czym poinformowała na Instagramie. Wieść o jej ciąży rozniosła się już w czerwcu i od tamtej chwili córka Andrzeja Grabowskiego co jakiś czas publikuje zdjęcia, na których widać jej coraz większy brzuch. Już niebawem możemy spodziewać się rozwiązania.

Katarzyna Grabowska ujawniła płeć dziecka

Wczoraj na Instagramie pojawił się wpis gwiazdy, w którym podzieliła się pięknym zdjęciem z sesji fotograficznej. Widać na nim celebrytkę w zwiewnej, prześwitującej sukni z falbanami, czarnym kapeluszu i ramonesce. Z zamkniętymi oczami lekko przytrzymuje fioletową suknię, dzięki czemu widzimy jej zaokrąglony brzuch. W opisie dodała: Córko, gotowa na ostatnią prostą ? 🙈🤰 damy radę co ? ❤️ . Tym samym Grabowska potwierdziła, że spodziewa się dziewczynki. W komentarzach posypały się gratulacje i pytania o dokładniejszy czas porodu. Nie wiadomo jednak, jakie imię rodzice nadadzą ukochanej córce.

O aktorce i jej mężu

W 2015 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTiT im. Leona Schillera w Łodzi. Znana jest z roli Joanny Popiel w serialu Zakochani po uszy. Oprócz tego występowała wcześniej w Czułości i Mechanizmie obronnym. W 2018 roku wzięła ślub z aktorem – Damianem Kulcem. W 2013 roku ukończył on tę samą szkołę co jego żona. Jest aktorem filmowym, teatralnym i dubbingowym. Razem z ukochaną występuje w serialu Zakochani po uszy, ale można zobaczyć go również na antenie Polsatu w serialu Pierwsza miłość, gdzie wciela się w rolę Kacpra Nowaczyka.