Anja Rubik została seks-guru! Czy porzuci modeling na rzecz doradztwa seksualnego…?

Anja Rubik to modelka znana z odwagi, kontrowersji i bardzo liberalnych poglądów. Od pewnego czasu zaangażowana jest w rozwijanie świadomości seksualnej wśród Polaków. Tym razem poszła o krok dalej!

foto instagram.com/anja_rubik

Jako ambasadorka akcji „#SexEd” promuje edukację seksualną zwłaszcza poprzez swoje media społecznościowe, przez które śledzą ją setki tysięcy fanów. Mając świadomość swojego wpływu na młode pokolenie, postanowiła napisać… książkę o seksie!

Modelka pokazała okładkę książki na Instagramie i wywołała tym falę pozytywnych reakcji. „Super inicjatywa!”, „Gratuluję! Świetna robota”, „Zmieniasz, pokazujesz, inspirujesz…” – to tylko kilka z wielu komentarzy, zachwalających podejście Rubik do spraw seksualnych.

– #sexedpl startuje z drugą edycją! Wypuszczamy książkę “#sexedpl„rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”. Książka jest już dostępna w przedsprzedaży na empik.com !!! – link w bio. Jest to projekt NON PROFIT !!!! – napisała pod zdjęciem okładki.

Mamy nadzieję, że Anja nie porzuci modelingu i nadal będzie zachwycać na wybiegach i sesjach. Już nie możemy się doczekać lektury! A wy?