Anna Mucha: Czasem wybór jest zbyt trudny…

Aktorka nie odmawia sobie kulinarnych przyjemności. Jej słabością są zwłaszcza słodycze, zarówno czekolada, jak i lody. Gwiazda twierdzi, że czasami zdarza się jej zamówić nawet trzy desery, jeśli na każdy z nich ma ochotę.

26.04.2016 Warszawa, Ufficio Primo. Dawid Woliñski dla Magnum - pokaz sukni inspirowanej now¹ lini¹ Magnum Double. N/z Anna Mucha
Anna Mucha. GA

Annie Musze, jak zawsze dopisuje humor. Potrafi się cieszyć rodziną i otaczającym ją światem. Z jakimi wyborami ma kłopoty?Mimo dwóch przebytych ciąż Anna Mucha zachwyca idealną i szczupłą sylwetką. Aby wrócić do formy po ostatnim porodzie, aktorka ćwiczyła pod okiem trenera personalnego i stosowała zdrową dietę. Obecnie jednak chętnie pozwala sobie na słodycze, które bardzo lubi.

– Zamawiam trzy czasami desery, jeśli nie mogę się zdecydować na jeden – powiedziała Anna Mucha agencji informacyjnej Newseria Lifestyle podczas promocji nowych smaków lodów marki Magnum.

Aktorka twierdzi, że życie składa się z wystarczającej ilości trudnych wyborów, by dodatkowo je sobie komplikować. Jej zdaniem należy w pełni korzystać z życia i nie odmawiać sobie przyjemności, także tych kulinarnych.

– Jak mam do wyboru np. ciastko czekoladowe z rozpuszczalną czekoladą z gałką lodów, tiramisu i panna cottę, to biorę wszystkie – mówi Anna Mucha.

Kulinarnym przyjemnościom aktorka zamierza się oddawać także podczas tegorocznych wakacji. Planuje wyjazd do kraju, którym od wielu lat jest zafascynowana.

– Jadę oczywiście do Włoch i tam mam zamiar robić dalsze far niente i dolce vita – mówi Anna Mucha.