Anna Mucha polską ambasadorką marki ORIFLAME

anna mucha ambasadorka ofiflameW czwartkowy poranek, 18 kwietnia w filmowej atmosferze kina Iluzjon firma Oriflame przedstawiła swoją nową polską ambasadorkę, którą została Anna Mucha.

Tym samym Aktorka dołączyła do grona sław promujących produkty Oriflame, takich jak Monica Bellucci czy Demi Moore.

Energia, kobiecość, żywiołowość, naturalna uroda oraz niezależność i pasja tworzą doskonałe połączenie, które jest odzwierciedleniem obietnicy marki Oriflame „Twoje Marzenia – Naszą Inspiracją™”. Nowa ambasadorka będzie promować nie tylko kosmetyki marki, ale także filozofię Oriflame, opartą na niezależności finansowej oraz spełnianiu swoich marzeń.
Podczas czwartkowego spotkania Johan Larsson, Wiceprezes Regionu EMEA Centralna i Dyrektor Generalny Oriflame Poland, osobiście przedstawił przybyłym gościom nową ambasadorkę marki oraz przybliżył powody decyzji o jej powołaniu.

anna mucha ambasadorka ofiflame2
– Postanowiliśmy powołać polską ambasadorkę z uwagi na rosnące znaczenie polskiego rynku kosmetycznego. Szukaliśmy kobiety, która doskonale odzwierciedlałaby filozofię Oriflame. Ania świetnie nadaje się do tej roli. Chcemy, aby była wzorem dla naszych klientek i z wrodzonym poczuciem humoru oraz szczerością prezentowała produkty marki, stworzone z myślą o kobietach takich jak ona – wyjaśniła Johan Larsson, Wiceprezes Regionu EMEA Centralna i Dyrektor Generalny Oriflame Poland.
Zgromadzeni goście mieli okazję zobaczyć pierwsze efekty współpracy z Gwiazdą – zdjęcia promujące nową kampanię. Dodatkowo, na kinowym ekranie odbyła się projekcja filmu backstagowego z sesji zdjęciowej aktorki dla Oriflame. Anna Mucha wyznała, że jest fanką kosmetyków Oriflame, których używa już od kilku lat. Z pasją opowiadała o swoich ulubionych kolorowych kosmetykach Oriflame, podkreślających jej barwną osobowość.
– Funkcja ambasadorki marki Oriflame to dla mnie duże wyróżnienie. Dzięki nawiązaniu tej współpracy mogę oficjalnie potwierdzić to, co czytelnicy mojego bloga wypatrzyli już dawno temu: że używam kosmetyków do makijażu marki Oriflame. Chyba już jako studentka odkryłam kremik uniwersalny Tender Care, zamknięty w małym różowym słoiczku. Uwielbiam kolorowe kosmetyki do makijażu. Są moją absolutną pasją i jak trafię na podobne do siebie pasjonatki, możemy o tym długo rozmawiać! Teraz zyskałam szansę poznawania różnych nowości z oferty Oriflame – mówi Anna Mucha.
Nowa ambasadorka marki Oriflame przedstawiła również produkty, które będzie promować, w tym nowy zapach Power Woman oraz tusz do kresek z serii Studio Artist.

– Power Woman to ja, dlatego cieszę się bardzo, że będę miała przyjemność promować ten wyjątkowy zapach. To perfumy stworzone z myślą o kobietach, dla których siłą napędową jest możliwość realizacji swoich marzeń. Kobiet dynamicznych, pełnych charyzmy i elegancji. Power Woman to prawdziwy zastrzyk energii! – dodaje Anna Mucha.
Część oficjalna zakończyła się słodkim akcentem w postaci tortu z wypisaną obietnicą marki „Twoje Marzenia – Naszą Inspiracją™”, który osobiście pokroiła nowa ambasadorka. Wśród gości zgromadzonych znalazły się przede wszystkim osoby związane z mediami o tematyce urodowej, modowej oraz lifestylowej. Nie zabrakło też licznego grona paparazzi, którzy jako pierwsi chcieli dowiedzieć się kto został nową ambasadorką marki Oriflame i niezwykle chętnie fotografowali ją na długim czerwonym dywanie.