Nie dla Ciebie. Beata Worobiec

"Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe". O tej zasadzie główny bohater zapomniał i wpadł w sidła kobiety, która nie liczy się z jego uczuciami. Do czego to doprowadzi?

Nie dla ciebie okładka

Dawid to przeciętny facet o nieprzeciętnych umiejętnościach. Jak mało kto czaruje, zwodzi i wykorzystuje kobiety. Jest uwodzicielem, łowcą, dobrze zna Twoje pragnienia. Wiesz, że to nie jest grzeczny facet, ale masz nadzieję, że dla Ciebie się zmieni. Chcesz podejść bliżej, poznać go. To tylko jedna z pułapek, w którą właśnie wpadłaś. Nie daj się uwieść – to nie jest facet dla Ciebie.
Co się jednak stanie, kiedy urok, który rzucał na kobiety, trafi także jego? I to dwa razy? Czy łowca stanie się zwierzyną? Czy można zbudować związek na kłamstwie? Co jest tak naprawdę ważne dla mężczyzny – uroda czy charakter?

O autorce

Beata Worobiec vel sir B. Angel to pisarka pełna młodzieńczego zapału, optymizmu i ekspresji. Wyróżnia się lekkością pióra i poczuciem humoru. Swoją przygodę z pisaniem zaczęła jeszcze w gimnazjum, wygrywając szkolne konkursy literackie. Ponad 7 lat temu swoje opowieści przeniosła do świata blogów, gdzie podbiła serca wielu czytelników. Obecnie jest studentką Politechniki Wrocławskiej i choć wybrała kierunek inżynierski, w głębi serca związana jest z piórem

Dodatkowe informacje o książce

Rodzaj literatury: Literatura kobieca
Format: 121x195mm
Oprawa miękka
Wydanie:Pierwsze
Liczba stron: 252
ISBN: 978-83-8083-108-7
Rok wydania: 2016

Konkurs

Uwaga! Książka „Nie dla Ciebie” jest do wygrania na naszym Instagramie!

insta