Brad Pitt i Leonardo DiCaprio zagrają w filmie Tarantino

Nowy film znanego reżysera Quentina Tarantino opowiadać będzie historię morderstwa w willi Polańskiego. W Obsadzie spotkamy Brada Pitta i Leonarda DiCaprio. Efekt zobaczymy na ekranach kin w sierpniu przyszłego roku.

Foto Instagram.com

Oficjalnie już wiadomo, że w najnowszym filmie zobaczymy ulubionych aktorów. Leonardowi przypadnie rola gwiazdy westernów – Ricka Daltona, a Brad Pitt będzie jego dublerem.

Akcja dzieje się w Los Angeles w 1969 roku, u szczytu hippisowskiego Hollywood. Dwiema głównymi postaciami są Rick Dalton, była gwiazda westernowego serialu i jego wieloletni dubler Cliff Booth – powiedział reżyser filmu. Jestem też niezmiernie podekscytowany współpracą z DiCaprio i Pittem – wyznał Tarantino.

Film będzie nosił tytuł „Once Upon a Time in Hollywood” i będzie nawiązaniem do wcześniejszych produkcji reżysera, które także odbywały się w klimacie westernowym. Premiera zapowiedziana jest na 9 sierpnia 2019 roku – jest to 50. rocznica wydarzeń w willi, o których będzie mowa w filmie. Będziemy mieli okazję przyjrzeć się serii morderstw i śmierci Sharon Tate i jej przyjaciół.

Kto zagra Polańskiego? Oto jest zagadka! Mówi się jednak o kandydaturze Borysa Szyca.

My nie możemy się doczekać!