Były członek One Direction został twarzą Gucci!

Harry Styles zdobył popularność w brytyjskim "X Factor", w którym został wcielony do zespołu One Direction, utworzonego na potrzeby programu. Znany jest ze swojego uwielbienia dla niecodziennych stylizacji. Czy właśnie to zwróciło największą uwagę czołowego domu mody?

fot. Instagram @gucci

Od początku kariery Harry Styles robił wszystko po swojemu i szybko zauważył, że gra w boys bandzie go nie satysfakcjonuje. Gdy w 2017 roku odszedł z zespołu i nagrał swój pierwszy solowy album, pokazał, że swym rockowym brzmieniem mocno odstaje od stylu, do jakiego przyzwyczaiła nas muzyka One Direction. Później zapragnął zaistnieć również na dużym ekranie, debiutując w oscarowej produkcji opartej o wydarzenia z II wojny światowej – Dunkierka. 

Znany jest ze swoich wyszukanych stylizacji. Gwiazdor często widywany był w projektach Alessandro Michele’a i podejrzewano, że to z tą marką podejmie wkrótce współpracę. Plotki zostały jednak zdementowane, gdy okazało się, że muzyk zostanie nową twarzą marki… Gucci! Dom mody oficjalnie potwierdził doniesienia i już niedługo będzie można zobaczyć Stylesa w najnowszej kampanii reklamowej marki. Dotychczas ukazało się tylko jedno oficjalne zdjęcie z planu sesji, które niestety nie pokazuje zbyt wiele. Nie możemy się już doczekać owoców współpracy!

fot. Instagram @gucci