Chris Evans, najseksowniejszy mężczyzna 2022, ukrywał związek przez ponad rok!

Odtwórca roli Kapitana Ameryki został sfotografowany na romantycznym spacerze ze swoją partnerką. Tym samym para potwierdziła doniesienia o ich związku.

chris evans związek
Chris Evans, najseksowniejszy mężczyzna 2022, ukrywał związek przez ponad rok! Foto Instagram @chrisevans

Kilka dni temu magazyn „People” ujawnił, komu w 2022 roku przypadł tytuł najseksowniejszego mężczyzny. Dla wielu nie było zdziwieniem, kiedy laureatem okazał się Chris Evans. 41-letni aktor znany jest m.in. z roli Kapitana Ameryki w hitach Marvela o superbohaterze. Ostatnio można go było także zobaczyć w takich filmach, jak „Gray Man” czy „Na noże”. Gwiazdor przyznał jednak, że marzy teraz o tym, aby się ustatkować i założyć rodzinę. Niestety, panie, które do niedawna liczyły na to, że uda im się złapać oko ich idola, będą musiały obejść się smakiem. Okazuje się bowiem, że Chris Evans ma już dziewczynę, z którą tworzy udany związek – i to od dłuższego czasu, niż można by przypuszczać!

Zobacz także: Piotr Adamczyk zagra w nowej produkcji Marvela

Chris Evans ukrywał swój związek

Prywatność nie jest rzeczą oczywistą w Hollywood. Informacje o relacjach, zdradach czy rozstaniach często pojawiają się w tabloidach prawie od razu. Dlatego rzadko zdarza się, że jakiejś parze udaje się przemykać pod radarem fotoreporterów przez dłuższy czas. Dokonali tego jednak Chris Evans i Alba Baptista. Zakochani widują się podobno od ponad roku, natomiast dopiero kilka dni temu zaczęły na temat ich miłości pojawiać się pierwsze plotki, kiedy „People” otrzymało informacje na ten temat od anonimowego informatora. Para wreszcie zdecydowała się oficjalnie potwierdzić pogłoski, wychodząc na wspólny spacer.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Page Six (@pagesix)

Kim jest wybranka Chrisa Evansa?

Partnerką Chrisa Evansa jest młodsza od niego o 16 lat Alba Baptista. To urodzona w Lizbonie portugalska aktorka, która międzynarodową rozpoznawalność zyskała dzięki roli w filmie „Paryż pani Harris”. Wystąpiła także w serialu Netflixa „Warrior Nun”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 🪐 (@alba.baptista)

Najseksowniejszy mężczyzna 2022

Magazyn „People” tytuł najseksowniejszego mężczyzny przyznaje już od 1985 roku. Pierwszym wygranym prawie 40 lat temu został Mel Gibson. Wśród laureatów w ciągu ostatnich dekad znaleźli się także Tom Cruise, Brad Pitt, Denzel Washington, George Clooney, Matt Damon, Johnny Depp, Ryan Reynolds czy Dwayne „The Rock” Johnson.

Chris Evans tytuł przyjął ze skromnością. Stwierdził natomiast, że „jego mama bardzo się ucieszy”.