Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt spodziewają się dziecka?

Niedawno głośną sprawą było rozstanie Jennifer z Justinem Theroux. Para uchodziła za wzór wśród rozpadających się hollywoodzkich związków. Czy Aniston na dobre zakończyła ten rozdział?

Foto. instagram.com/jenniferanistononline

Jennifer i Brada łączy przeszłość. Byli razem ponad 20 lat temu. Jednak ich małżeństwo rozpadło się, ponieważ Pitt związał się z Angeliną Jolie. Tymczasem zagraniczne media donoszą, że aktorka pragnie mieć dziecko z Bradem. Czy to prawda?

Jak się okazuje, sprawa wygląda inaczej, niż można przypuszczać. Tych dwoje nie związało się ponownie. Jennifer ma jednak plan związany z Bradem. Theroux nie chciał mieć dzieci z gwiazdą, co było powodem niezgody między byłymi małżonkami.

Jen zamroziła jajeczka wiele lat temu. Teraz poprosiła Brada, aby podarował plemniki, żeby mogli mieć dziecko razem. Ona bardzo chce, żeby dziecko było takie jak Brad. Nie chodzi o sam wygląd, ale także osobowość i urok, któremu uległa ponad 20 lat temu.- informują zagraniczne portale.

Czy to tylko bezpodstawne spekulacje, czy Brad faktycznie zostanie ojcem dziecka Jennifer? Na wyjaśnienie tej sprawy z pewnością będziemy musieli poczekać.