Czy Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem?

Według nieoficjalnych doniesień mediów, wokalista Ich Troje po raz piąty zostanie ojcem!

Czy Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem? Foto Instagram m_wisniewski1972

Szerokim echem w świecie medialnym, odbiło się ostatnie rozstanie Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner. Muzyk złożył pozew rozwodowy, który dla jego żony był dużym zaskoczeniem. Tajner występowała wtedy w programie ,,Taniec z Gwiazdami”, przez co sprawa ta była w wyjątkowy sposób nagłośniona. Obecnie para zachowuje dobre relacje, a Michał Wiśniewski od jakiegoś czasu spotyka się z nową kobietą. Według doniesień mediów nie jest ona związana ze światem show-biznesu, z Michałem poznała się na jednym z portali randkowych. Kobieta, podobnie, jak Wiśniewski, jest już mamą czwórki dzieci. Portale internetowe donoszą również, iż poznała już Dominikę Tajner, która kibicuje parze. W rozmowie z Faktem skomentowała:

 „Normalnie rozmawiamy, poznałam nawet jego nową partnerkę i trzymam za nich kciuki. Spędziłam z Michałem 10 lat, uważam, że to dobry człowiek, tylko poturbowany. Przeżycia z dzieciństwa pewnie będą się za nim jednak ciągnąć”.

Teraz media obiegła informacja, iż wkrótce na świecie pojawi się wspólne dziecko Michała i jego obecnej partnerki. Tą wiadomość po raz pierwszy podał portal Plejada. Na razie piosenkarz nie komentuje tych doniesień. Nawet gdy ostatnio pojawił się w „Pytaniu na śniadanie” w związku z tematem dotyczącym wychowywania pociech, nie zdradził nic prowadzącym. Przypomnijmy, że najstarsze dziecko charyzmatycznego wokalisty – syn Xavier, ma już 17 lat. Czy Michał Wiśniewski wkrótce powita kolejnego potomka?

Wpis znaleziono dzięki:

- Michał Wiśniewski

- Ich Troje

- Dominika Tajner