Czym wyróżnia się marka Samsung?

Marka Samsung już od wielu lat cieszy się pozycją światowego lidera na rynku elektroniki. Stawiająca na zrównoważony rozwój firma jest jednym z największych producentów elektroniki na całym świecie.

Czym wyróżnia się marka Samsung?

Założona w 1938 roku przez Lee Byung Chull firma Samsung znana jest nie tylko z telefonów czy telewizorów, ale również i z innych akcesoriów gospodarstwa domowego. Jakie są wyróżniki marki Samsung? Co sprawia, że utrzymuje się na rynku już od dekad i z roku na rok rośnie w siłę? Co sprawia, że tak wiele osób decyduje się właśnie na sprzęty tej firmy?

1. Marka Samsung – kreacja aktualnych trendów
2. Szeroki wybór produktów firmy Samsung
3. Samsung Electronics – produkty i usługa na każdą kieszeń
4. Koreański gigant – jakościowo i ciekawie
5. Grupa Samsung – sprzęt AGD i RTV znany na całym świecie

Marka Samsung – kreacja aktualnych trendów

Jednym z ogromnych wyróżników firmy Samsung (kor. trzy gwiazdy), założonej przez Lee Byung Chul jako firma eksportowa, jest to, że kreuje ona najnowsze trendy. Co roku wypuszczanych jest mnóstwo nowych produktów i usług, które swoją innowacyjnością nie tylko nie ustępują innym popularnym firmom z branży elektroniki, ale często również i je przebijają. Warto chociażby zwrócić uwagę na takie produkty, jak smartfony – każdy kolejny model, który ma swoją premierę jest wyposażony w najnowsze rozwiązania. Dodatkowo są to rozwiązania, które faktycznie poprawiają funkcjonalność sprzętu a nie są tylko kolejnymi elementami do przechwałki.

Szeroki wybór produktów firmy Samsung

Kolejnym wyróżnikiem marki Samsung jest szeroki wybór proponowanych produktów. Do wyboru są nie tylko smartfony czy telewizory, ale również takie sprzęty, jak lodówki, zmywarki, pralki czy nawet całe zestawy do zabudowy kuchennej. Firma więc regularnie wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą mieć w domu sprzęty eleganckie, które jednocześnie będą cechowały się wysoką jakością.

Samsung Electronics – produkty i usługa na każdą kieszeń

Dodatkowym wyróżnikiem marki Samsung jest również to, że każdy ich produkt i usługa jest tworzony w taki sposób, aby ludzie mogli sobie na nie pozwolić. Telefony takie, jak Galaxy Z Fold4, Galaxy Z Flip4 czy Galaxy s22, które cieszą się ogromną popularnością i znane są ze swojej wysokiej jakości, są stworzone w taki sposób, aby były na każdą kieszeń. Także sprzęty AGD są dostępne w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu wiele osób może sobie na nie pozwolić.

Koreański gigant – jakościowo i ciekawie

Nie można także zapomnieć jeszcze o jednej zalecie, która wyróżnia markę Samsung na tle innych firm z branży elektroniki i AGD. Tym wyróżnikiem jest wyjątkowy design. Każdy, kto lubi gdy użyteczne rzeczy są jeszcze dodatkowo ciekawe wizualnie. Dzięki temu można wyposażyć i zaaranżować każdy dom czy mieszkanie, niezależnie od tego czy chce się je urządzić w stylu klasyczny, minimalistycznym czy też nowoczesnym. Wśród dostępnych w asortymencie marki Samsung sprzętów, z pewnością znajdą się takie elementy, które pasować będą wszędzie.

Grupa Samsung – sprzęt AGD i RTV znany na całym świecie

W swojej historii firma Samsung produkowała wszystko: pamięć do komputerów, chipy czy ekrany LCD. Swoją pozycję firma budowała latami, ale rozwijała się bardzo szybko. Chcąc jak najszybciej wejść do świata produkcji sprzętów AGD kupiła aż 50% udziałów w firmie Korea Semiconductor. Nic więc dziwnego, że obecnie znana jest i lubiana na całym świecie a jej produkty są chętnie kupowane od rodzimej Korei, poprzez Stany Zjednoczone i wszystkie kraje Europy aż po Australię a także kraje Azji. Warto więc zapoznać się z produktami tej marki na https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe,_Samsung.bhtml

Artykuł partnera